Sławomir Neumann z PO chciał osmieszyć Macierewicza a skompromitował własną partię [WIDEO]

Urodzony w 1968 roku w Starogardzie Gdańskim Sławomir Neumann to doświadczony polityk opozycyjnej Platformy Obywatelskiej.

Zasiada już w sejmie trzecią kadencję i jest obecnie przewodniczącym klubu parlamentarnego PO.

Okazuje się jednak, że nawet doświadczenie nie uchroniło go przed ośmieszeniem siebie i swojej partii. A wszystko to w trakcie próby złośliwego ataku na Ministra Obrony Narodowej Antoniego Macierewicza.

Neuman udostępnił na Twitterze film prezentujący polskich żołnierzy strzelających ślepymi nabojami. W pewnym momencie jeden z żołnierzy wystrzałem z broni zrzuca nakrycie głowy innemu żołnierzowi stojącemu przed nim.

Takim właśnie filmem Sławomir Neumann próbował ośmieszyć szefa MON Antoniego Macierewicza oraz podległych mu żołnierzy. Polityk PO podpisał ten film słowami: „Zanim zaczną nas bronić (a mają nas bronić wg A.Macierewicza) sami potrzebują obrony przed sobą”.

Miało to oczywiście oznaczać, że wojsko pod rządami Prawa i Sprawiedliwości, zarządzane przez Antoniego Macierewicza to banda nieudaczników, która nas nie tylko nie obroni, ale wręcz stanowi zagrożenie dla samej siebie.

Co się jednak okazało? Otóż nagranie udostępnione przez Neumanna pochodzi z… 2011 roku. A kto rządził w 2011 roku? Oczywiście Platforma Obywatelska, której bardzo ważnym posłem jest obecnie Sławomir Neumann.

Tak o to polityk opozycji totalnej, chcąc złośliwie uderzyć w rząd strzelił swojej własnej partii gola samobójczego.