Nic lepszego dzisiaj nie zobaczycie! Na proteście pod Sejmem jak w psychiatryku! Tego się nie da opisać [WIDEO]

Wydarzenia pod Sejmem zaczynają bardziej przypominać psychiatryk niż protest.

Zachowanie zarówno posłów opozycji, jak i ich zwolenników jest szeroko komentowane w sieci. Oto tylko niewielki wycinek komentarzy:

91 Comments

Dodaj komentarz
 1. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  • A ja tu widzę ludzi ! Nie polityków ! Robotnik , księgowa , menadżer , sprzątaczka , dyrektorka i prezeska Spółdzielni mieszkaniowej , kierowca I malarz i żadna z tych osób nie należy do jakiejkolwiek partii ! Zwykli ludzie chcą żyć narmalnie a nie w dyktaturze bolszewicko PiSowskiej !!!

   • Może i ludzie. W Warszawie zmanipulowanych niemało. i jakoś im szczucie na Kościół i Pis tak pasuje, jakby jakiś interes w tym mieli. Za dużo kulturki jak na warszawkę, czy co?

 2. tylko 5% to są czuby,cała reszta to wysysa profity z rentek komuszych,konfidenckich oprawców. zobaczcie ludzie ile tego robactwa się naplęgło

 3. Każdy się zastanawia co z tymi ludźmi jest nie tak ,odpowiedź jest bardzo prosta ,cały ten cyrk jest ustawiony pod publikę ,coś jak ukraiński majdan tylko na dużo mniejszą skalę ,ja tylko ciekaw jestem kto tym razem sponsoruje „błaznów” którzy tam występowali ,druga sprawa jest taka że jeżeli będziemy sprzedawać się jak do tej pory to nic w tym kraju się nigdy nie zmieni ,no chyba że na gorsze .Ludzie z tego przedstawiania to jakieś „dziady” którym brakło na piwo za przeproszeniem i robią dym za parę groszy , nie zdają sobie sprawy że cała europa patrzy na nas ,a w szczególności nasi zachodni „przyjaciele”którzy szukają tylko pretekstu aby się do nas móc przypieprzyć , gdyż strasznie ich „serca ” bolą na samą myśl
  że w Polsce mogło by być lepiej ,tak więc „mącą ” i robią wszystko aby nic się nie zmieniło ,bo teraz mogą robić w tym kraju co się im żywnie podoba,począwszy od przekrętów finansowych ,a skończywszy na zabójstwach polityków których nie dało się kupić .Mam tylko nadzieję że ludzie w końcu się ockną,przejrzą na oczy i zaczną się jednoczyć ,a nie stawać przeciw sobie za parę nędznych groszy.Pozdrawiam!

  • Mysle, ze dla braci muzulmanskiej, lezaca publicznie baba to jest prowokacja z ktorej maga do woli skorzystac I co im zrobicie. ” A u nas takoj zakonn” I pod tym haslem no sasiedzi na ten przyklad robia co I’m sie podoba.!

 4. Dobrze mówisz – wygląda na to, że „protestujący” są opłaceni, ktoś tym umiejętnie steruje i jątrzy. Sprawdza się przysłowie „gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta”. Zachodzi pytanie kto jest tym trzecim? Ciągle wierzę w to, że są jeszcze uczciwi, bezinteresowni ludzie w tym „cyrku” na górze i to oni będą mieli ostatnie słowo.

  • francja , niemcy .. .. masz odpowiedz , jesteśmy ich neokolonią a banda ; solidarnuchów sprzedała ten kraj ; nie żebym był przeciwko związkom zawodowym sam należę ; ale to realnie żadna siła w tym kraju ; zresztą również się sprzedali ; władza niestety deprawuje ; stąd po 10 latach taki dekiel ..odwala , nie jeden staje się bogiem , wojny, pokoju , pożogi itp. ..całe to post komunistyczne łajno również ; jeśli ktoś był ; petentem ; kurw.. duże słowo ; petent ; w polskim sądzie .. to wie o czym pisze i o czym się mówi ; to po prostu kolejna korporacja . nic więcej .

 5. Hahahahahah mistrzostwo, to sa chyba aktorzy z W11 bo juz dawno sie tak nie usmialem. Podlkad muzyczny 100% zgodnosci z video ;D

 6. i tak nie przebija manifestujacych po katastrofie smolenskiej, no i tam bym niezly hit : Gdzie jest krzyz!!…hahah a tu tylko krociutki kawałek, tam mozna bylo godzinami smiac

 7. ale o co kaman ? Już nie mają siły chodzić i muszą leżeć? Kto wymyśla te bzdury -światełko do nieba -(naprawdę nie wiem co to ma oznaczać) czy walenie nogami w barierki. Ktoś wami manipuluje i robi z was debili !

 8. Czytając te komentarze staje się coraz bardziej uwydatnione, jak wielki procent ciemnoty głosował za pisem, jak wiele osób wypowiadajacych się tutaj nie zdaje sobie nawet sprawy z tego, jak duże znaczenie ma wyjście tych ludzi na ulicę. Siedzicie na dupach godząc się tym samym na likwidację demokracji, na położenie łap przez partie rządzącą na niezawisłych sądach. Jawne kumoterstwo, uwzględnione we wprowadzanych poprawkach, powielilo się już wcześniej, np.po czystkach w szeregach wojska polskiego. Teraz już zadna instytucja nie jest już groźna, bo wszędzie zdrajcy maja juz swoich. To chaniebne łamanie Konstytucji za co Unia pozbawi nas dotacji i projektów unijnych. Smiejcie się z tych ludzi, macie rację buraki, tylko potem nie narzekajcie że gówno macie do powiedzenia w tym kraju.

  • AZ nikogo nie zamierzam bronić ani osądzać, dlatego sam (sama) sprawdź niezawisłych sędziów obecnie. TAKIEGO CZEGOŚ NIE BYŁO i NIE MA !!!!!! To ściema. O takich rzeczach to tylko w książkach, niestety.

  • Piszesz i powtarzasz bzdury o łamaniu konstytucji i całą ta papkę. Czy Ty w ogóle masz pojęcie o tym o czym piszesz i o co chodzi w tych ustawach ? Bo mam wrażenie że ktoś nawkładał Ci do głowy niezłego gówna. Piszesz ze zabiorą nam dotacje z Unii i pozbawią projektów unijnych. To świadczy o tym jak jesteś zmanipulowany i mało wiesz. Kto Cię tymi bzdurami straszy ? Piszesz ze to położenie łap przez partię na niezawisłych sadach….. raczej ucywilizowanie i oczyszczenie mafijnej struktury polskiego sadownictwa. Sami się wybierają, sami się sądzą, sami sobie ustalają ile pracują.Popatrz kto wybiera sędziów w Niemczech, Holandii, Austrii. I co tam też jest brak demokracji i łamanie prawa? Tam też to grozi zawłaszczeniem sadów ? Pokaż mi chodź jeden taki zawód w którym nawet jak popracowałeś kilka lat, przechodzisz w stan spoczynku i do emerytury dostajesz pensję taką że ludzi harują na to 4 miesiące albo więcej. Chciałem być prawnikiem i studiować prawo, ba zdałem egzaminy. Niestety zabrakło punktów za pochodzenie i choćby jednego z rodziny w tej korporacji. poszedłem na socjologie zeby sie przenieść po roku jak ktoś odpadnie…. miejsce się zrobiło tylko że Dziekan powiedział tak ” Synku, strata czasu. Ja Ci może pozwolę studiować ale bez rodziny w tym zawodzie …. no jak ty chcesz aplikacje zrobić ? Jak ty chcesz potem pracować? Kto ci zaufa ? Przecież z poza środowiska jesteś, to nie wróży dobrze. Daj sobie spokój” . Te post komunistyczne gnidy będą się rękami i nogami trzymać koryta. A ja się z tych pajaców będę śmiał w głos bo takim waleniem nogami g… zrobią. Trzeba było iść na wybory a nie teraz biadolić. PIS ma władzę legalnie i z wyboru suwerena. Więc kto tu łamie konstytucję i burzy demokrację ? Weź człowieku zastanów się na przyszłość co piszesz bo póki co jak powtarzasz te brednie to robisz z siebie pajaca. 100 przykładów można dać na to jak poprzednia władza łamała konstytucję, wolność słowa, mediów, obywateli, zgromadzeń. Jak grabiła i bawiła się łapówkami. Jak zatrudniała rodzinę i znajomków. ile to milionów łapówek udowodniono, kłamstw. Czy ty cholera ślepy jesteś ? Czy oczadziały ? I nie nazywaj ciemnotą ludzi którzy do głosowania poszli, bo ciemnota to teraz ryja piłuje i do wyborów nie chodzi. Wyjście tych ludzi na ulice jak piszesz ma duze znaczenie…. dla kogo pytam ? Jak dla mnie to nie ma to zadnego znaczenia bo nie jest zupełnie skuteczne i nie ma to zadnego realnego instrumentu zgodnego z prawem i umocowaniem w rzeczywistości. Mogą tylko bezprawnie robic zamęt i podbużać właśnie do braku poszanowania demokracji i konstytucji. Bo obalenie rzadu wybranego legalnie to podbużanie do złamania demokracji człowieku ! Weź i się obudź.

  • Gdyby Demokracja była zagrożona to Cyrkowcy nie leżeli by na ulicy bo policja użyła by pałek i klauni jedni znaleźli by się w areszcie inni w szpitalu a reszta uciekła by do swoich domów ale tak było za rządów PO PSL teraz jest najlepszy czas aby pokazać jak ubekom nie na rękę to jest garstka psycholi ale mienie które niszczą powinni naprawić sami

  • Jak się cieszę, że znalazłam chociaż jeden taki komentarz wśród tej papki.
   Takich klapek na oczach i powtarzania wtłaczanej z TVP propagandy jeszcze nigdy nie widziałam.
   Nie przemawia do Was fakt, że cały świat na nas patrzy i komentuje sytuacje w sposób jednoznaczny ? (A nie, przepraszam, Węgry zbijają z nami piątkę) Nie widzicie, że na manifestacjach są ludzie popierający wszystkie inne ugrupowania polityczne? Nawet jeśli na codzień wyznają inne zasady, to w tym są w stanie być zgodni? To chyba o czymś świadczy.
   Nie przemawia, że ludzie na ulicach NIE walczą bo opozycja tak mówi, tylko walczą bo to co się dzieje, obojętnie która partia by tego nie forsowała, jet po prostu destrukcyjne? Ci ludzie na ulicach nie mówią, nie chcemy zmiany w sądownictwie, Oni nie godzą się na to żeby w XXI w. prawo i sprawiedliwość wszystkich obywateli spoczywała w rękach jednej osoby.
   Myślicie, że kto teraz zasiada w ławach sądu ? Tam te koneksje i znajomości są od lat 20 a nie od 8 ! Wasz kochany prezes i spółka, cały czas ma tam swoich znajomych, ale teraz już będzie miał wszystkich.
   Ludzie, wy zrozumiecie to wszystko dopiero za parę lat, kiedy to któregoś z Was dosięgnie nieSprawiedliwość bo jakiś prezes firmy przychylnej ‚Dobrej zmianie’ będzie miał lepsze argumenty w Sądzie niż mały szaraczek, nawet jeśli głosował na PIS.
   Nie spotkałam się z jeszcze ani jedną wypowiedzią, która pokazałaby jakąs refleksje, zmianę decyzji, powiedzenie : ‚Dobra, głosowałem/am na PIS, ale z tym się nie zgadzam’.
   To znaczy, że wy ludzie nie myślicie, nie analizujecie, tylko jak te woły idziecie za despotycznym Prezesem, szalonym Macierewiczem i jakże uprzejmą i kulturalną Panią Pawłowicz, która tak pięknie obraża ludzi.
   Może, ale tylko może zrozumiecie to wszystko jak dostaniecie w twarz od Prezesa, jak już nie będziecie mu potrzebni, bo będzie miał już wszystko.
   Popierając Kaczynskiego, to tak jakbyście popierali Trumpa, Orbana albo Kim Dzong Una.
   I powiem jeszcze jedno Katolicy moi drodzy, którzy mają kochać bliźniego swego, Karol Wojtyła już raz stawał na przeciw systemowi i jestem pewna, że i tym razem zrobiłby to samo. Bo właśnie teraz zaczyna się to samo dziać.
   Oby Wasze dzieci Wam to wybaczyły, bo ja nie wybaczę.
   Wyłączcie TVP i otwórzcie oczy.

   • a może , by tak tvn wyłączyć. Poczytać coś więcej niż wyborczą, czy newsweeka, onet czy wp.
    Na szczęście mamy demokrację i każdy może swoje zdanie powiedzieć i zaprotestować. Ja pamiętam, że za premier Kopacz strzelano do ludzi protestujących gumowymi kulami. ale wtedy było ok. Przecież było wiadomo, „że to lipa i „ch.., d… i kamieni kupa”

    • Póki jeszcze mamy demokrację…
     A Twoja wypowiedź właśnie pokazuje, że wy dalej w kółko i to samo i bez zrozumienia.
     Nie ma racjonalnych argumentów tylko odbijanie piłeczki, ch…, że Kaczor nam psuje kraj, aaaaale za platformy to ile się napsuli. Ch…,że obecna władza robi czystki w trybunale, samorządach, dużych spółkach i korporacjach i wsadazją samych swoich bo przecież za Platfooormy to dopiero kolesiostwo było. I tak cały czas. Jak 5latki. Gdzie jest jakiś ARGUMENT?
     Czy ja napisałam, że Platforma była super i za ich rządów wszystko było lepsze?
     Tu nie chodzi o sympatie do jakiś partii albo jej brak, tu chodzi o to, że na straży prawa będzie jeden KOLEŚ, którego można przekupić, zastraszyć albo po prostu go znać, żeby sprawiedliwość i prawda przestały mieć jakiekolwiek znaczenie.
     Tak się składa, że nie czytam wyżej wymienionej prasy, nie oglądam telewizji.
     Robię sobie przegląd prasy(bardzo różnorakiej), to pozwala mi zobaczyć jakie media w którą idą stronę. Czytam artykuły i badania oraz statystyki z różnych źródeł, teksty ludzi wykształconych, wyspecjalizowanych i doświadczonych, o różnych poglądach politycznych. Polecam.
     A to co się teraz wyprawia to jest chora hipokryzja.

    • Nie czytam , nie oglądam , nie słucham KurVizji TVPiS i innych mediów , ale widzę co się dzieje i nie wierzę że Naród Polski jest już zamknięty w niewidzialnym więzieniu , gdzie rygor rządowo Sądownictwa chwilę zacznie działać jak w Wenezueli , Korei Płn. albo jeszcze gorzej ! Czas pokaże kto ma rację !

   • 4 lata chodzę jak popierd.. po tych postsowieckich sądach – więc nie pierd .. mi aguś czy jak ci tam zajebany trollu na imię nie muszę oglądać tv czy tvn .. żyję w tym gównie zwanym sądami i to mi wystarcza .. a telewizję odstaw jak tabletki na ból dupy

  • Jakbyś był Polakiem Patriotą to wiedziałbyś, że nikt z PIS-u nie upodliłby się aż tak.

   Odp:
   Jesteś dupkiem posądzając nas o zły wybór Rządu. Jestem dumna, że głosowałam za PIS-em – a co mnie nie cieszy, że ja głosowałam żebyś ty też miał dobrze w Polsce a nie potrafisz tego ocenić. Przynajmniej jak nie pomagasz to nie niszcz tego co robimy dla Polaków….tyle w temacie

  • Brawo ,czytam te pomyje PiSane przez niedouczonych PiSuarów i nie mogę uwierzyć z kąd tyle nienawiści za to że mogli spokojnie chodzić po ulicach , do szkoły ,nie wiedząc (bo w szkole tego widocznie nie uczyli ) ilu i jaką cenę zapłacili ludzie których Oni dzisiaj opluwaja! Że kiedyś dzięki ich postawie jak tym leżącym dziś pod Sejmem może być jeszcze lepiej i bez wojny ! A dzisiejsze zachowanie rządu widocznie do tego dąży aby władać buławą zwycięstwa po latach , po trupach do celu ! Pozdrawiam

 9. Nie ma to jak puścić film w przyspieszonym tempie albo od tyłu i nazywać ludzi wariatami….. co za fejki i pisowskie trolle!!!

 10. TO jakaś kompletna parodia …………CI ludzie nie dość że nie wiedzą jak prostestować to jeszcze do tego wiekszość z nich nie wie tak na prawde dlaczego protestuje. KOMEDIA ……..

 11. Absolutnie ma świętą rację pan-KONRAD. A ze szkolnictwem w PRL-u to także uknuli bat przeciwko mnie . Stan Kor Czytaj mnie na : Google Stan Kor oraz na Google Facebook.

 12. Aga pisze –

  „Tu nie chodzi o sympatie do jakiejś partii albo jej
  brak, tu chodzi o to, że na straży prawa będzie jeden KOLEŚ, którego można przekupić, zastraszyć albo po prostu go znać, żeby sprawiedliwość i prawda przestały mieć jakiekolwiek znaczenie.”
  To co napisałaś jest lustrzanym odbiciem byłego stanu rzeczy, tak było od powojnia .
  Jeśli chciałaś jakoś zaistnieć w społeczeństwie
  musiałaś zdeklarować swoją przynależność
  do jednej tylko słusznej partii
  Z biegiem lat naciski na przynależność do ” kolesia ” stoniowo się rozmywały. Napewno możemy zawdzięczyć Solidarności to poluzowanie .Ale nie łódż się te zależności nadal wyznaczały nasze ewentualne sukcesy czy porażki . Wszyscy są nadal ingiwilowani przez tego Kolesia …. Wszystko przeszlo do podziemia ale jest .Dlatego jeden z tych. „kolesi ” wypowiada się tak autorytatywnie – wszyscy którzy dzisiaj popieracie PIS pójdziecie siedzieć.

 13. Ale tam zajefajnie było sam bym się dołączył i pokopał sobie!Zawsze jak jakiś fajowy protest to mnie niema-FOCH! 🙁

 14. Aga…twe wywody…duzo slow a zadnej tresci,zadnej prawdy.Takie bzdety to raczej u 12latki!
  Jalowa gadka i tyle!Zadnej nauczki,wnioskow,zero pokory.Po osmiu latach wrecz makabrycznych rzadow po-psl narod powiedzial…DOSC!Pytam…NIE CZAICIE TEGO?NAPRAWDE NIE CZAICIE?

 15. Jasne, za to w Sejmie jest normalnie! I tu też, jest normalnie, wypowiedzi godne „Polaków”,nie ma co! Bronicie POLSKĘ WŁASNA PIERSIĄ A BARDZIEJ JADACZKĄ….Mało ,że Żyd pluje aż siarka leci, to jeszcze i wy bęcwały? Nawet nie rozumiecie co mówicie, ale głupich nie sieja sami się rodzą ! Ważność wyborów kontroluje Sąd Najwyższy…..(Pod Trybunał Stanu nie możecie ich już postawić) , bo już jest ich ! Teraz Sądy też będą ich z Waszą pomocą, czy WY nie widzicie co wyprawiacie ? Nie macie sumienia,że w niewolę oddajecie własną Ojczyznę idioci ?!Nie wystarczą wam złodziejskie Rządy, RABUJĄ WASZE LASY BARANY….KIEDY ODROSNĄ ILE POSADZILI DRZEW ?! DURNIE! PONAD 10 TYSIĘCY NIERUCHOMOŚCI DALI ZA „FRICO”, nie pomyśleliście, że nawet jak dupy im złoimy, to te ścierwa znowu, będą skarżyć nas o odszkodowanie, za pozostawione majątki ?! I nie ważne,że te majątki nam zrabowali wykorzystując ŻYDÓW NA URZĘDACH…a wy durnie zapieprzajcie tyłki wycierać starcom, bo o własne dobra nie potraficie zadbać !

 16. 10 tysięcy nieruchomości to tylko w Warszawie dostała Gmina Żydowska ! A w całej Polsce ile jest jak w Krakowie już całe dzielnice są ŻYDOWSKIE ! A POLAK NIE MA GDZIE MIESZKAĆ BO ŻYD GO OKRADŁ! A LICHWA KIEDY SIĘ ZAJMĄ TE ŚCIERWA ŻYDOWSKIE ? NIGDY BO TO ICH GESZEFT !!! A WY IM DALEJ W DUPĘ WŁAZICIE ZA SWOJE MAJĄTKI !

 17. Do czego niektorym sluza usta i cala jama ustna? Zdjecie powyzsze niezbicie udawadnia, ze nie tylko do pochlaniania zarcia, ale przede wszystkim do emitowania glupot powstalych w zaniedbanym intelektualnie mozgu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ustawa o SN przegłosowana! Tymczasem Gowin… [WIDEO]

Premier Szydło w orędziu: Nie damy się zastraszyć polskim i zagranicznym elitom! [WIDEO]