PRZERAŻENIE w Berlinie. Bezpieczeństwo Niemiec poważnie zagrożone!

Nasi zachodni sąsiedzi znaleźli się w poważnych tarapatach. Tak źle w Niemczech nie było od dawna. Nie dość, że w Berlinie jest duży problem z uformowaniem rządu, to jeszcze bezpieczeństwo państwa jest poważnie zagrożone.

Media i politycy lewicowo-liberalni nadal uprawiają propagandę na rzecz ściągania imigrantów do Europy. A państwa takie jak Polska, Węgry czy Czechy, które odważnie bronią się przed nimi, są szykanowane na forum międzynarodowym. Polityka otwartych drzwi odbija się Angeli Merkel czkawką. Okazuje się bowiem, że stabilność Republiki Federalnej Niemiec wisi na włosku bardziej niż kiedykolwiek w ciągu ostatnich dekad.

Dziś w niemieckich mediach roi się od kolejnych wycieków na temat tego, jak gangi imigrantów przeniknęły do policyjnego jądra kraju. Coraz więcej z nich szuka dla siebie miejsca w akademiach policyjnych, gdzie narkotyki i groźby wymierzone przeciwko nie-muzułmańskim studentom policji są na porządku dziennym.

Zobacz także:  Holendrzy wystąpili w tradycyjnych strojach z folkloru. Policja oskarżyła ich o rasizm [WIDEO]

– Dopóki nie zmieni się polityka i to, w jaki sposób akademia wybiera uczniów, w ciągu kilku lat na ulicach będziemy mieli piekło – ostrzega jeden z nauczycieli w wywiadzie dla berlińskiego Morgenpost.

Nie tylko przenikanie członków gangów do akademii policyjnych budzi niepokój. Tureccy zwolennicy i członkowie Szarych Wilków- ultranacjonalistycznej organizacji popierającej Erdogana, również znaleźli się w szeregach policyjnych. – Co będzie, gdy Ci eksterniści zostaną przydzieleni do pilnowania porządku w związku z demonstracjami? – pyta zmartwiony wykładowca.

Zobacz także:  Belgia od ubogacenia kulturowego już płacze. Oni wszystko niszczą [WIDEO]

Inny nauczyciel powiedział z kolei dla Welt 24: – Nigdy nie widziałem czegoś podobnego. Policja upada. Połowa studentów jest Arabami i Turkami i w dodatku bardzo mało inteligentnymi. Zyskamy dzięki temu wysoko skorumpowaną policję. Wróg jest wśród nas.

Niemcy stoją w obliczu gwałtownej i długotrwałej fali terroru i społecznych zawirowań z powodu skrajnie nieodpowiedzialnej polityki migracyjnej. Bez sprawnej i zdyscyplinowanej policji, kraj prawdopodobnie będzie potrzebował pomocy międzynarodowej, aby móc poradzić sobie z tym niebezpiecznym zjawiskiem.