Niemcy ruszyły z propagandową kampanią dla przedszkolaków: „Uchodźcy są potrzebni, żeby Niemcy przetrwały!” [WIDEO]

Od wielu miesięcy uchodźcy stanowią coraz większe zagrożenie w krajach zachodnich. Cyklicznie słyszy się o kolejnych „incydentach”, których dopuszczają się imigranci. Tym bardziej więc dziwi, że Niemcy zdecydowały się na stworzenie takiej kampanii.

Mowa oczywiście o filmach skierowanych do przedszkolaków. Najmłodsi Niemcy dowiedzą się z nich, że jeśli ich kraj ma przetrwać, muszą przyjmować kolejnych przybyszów zza granicy. W nagraniu pada również takie sformułowanie: „uchodźcy to w wielu wypadkach świetnie wykształceni specjaliści, którzy studiowali na uniwersytetach i mają wieloletnie doświadczenie w konkretnych zawodach”.

Zobacz także:
USA: Muzułmanie wzywają do niszczenia amerykańskich pomników!

Filmy zachęcają również do integrowania się z uchodźcami. Sugerują, żeby przedszkolaki były otwarte na nowe znajomości oraz poznawanie kultury przybyszy.

źródło: prawdaobiektywna.pl

Komentarze

Dodaj komentarz
  1. Cejrowski dla mnie jest zupelnym zerem. Nie interesuja mnie jego opinie polityczne, ale programy „Boso przez swiat” nawet lubie. I tym sie powinien zajmowac.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Holland powiedziała, że martwi się o demokrację w Polsce. Internauci pokazali jej, jak wygląda „demokracja” w Europie! [WIDEO]

Akcja „Zasłoń Tigera” najnowszym hitem Internetu [WIDEO]