Niesiołowski zdradza, co zrobi, gdy obali dyktaturę Kaczyńskiego!

Stefan Niesiołowski udzielił wywiadu Gazecie Wyborczej.

Stwierdził, że Polska jest aktualnie rządzona przez dyktatora, czyli rzecz jasna Jarosława Kaczyńskiego. Jak sam przyznał, nadzieję pokłada w młodym pokoleniu, które może obalić jego rządy.

Zapowiedział również, co zrobi, gdy tak się stanie. Zniknąć mają wszystkie symbole jego rządów. Zabrane będą nawet pomniki Lecha Kaczyńskiego, które trafią do Kozłówki, czyli miejsca, gdzie znajduje się muzeum socrealizmu.

Zobacz także:
Hanna Gronkiewicz-Waltz o swojej przyszłości politycznej. Obawia się macek PiS-u

Ponadto Niesiołowski podkreśla, że w chwili obecnej w Polsce jest gorzej niż w okresie komunistycznym. W dodatku krajem rządzą nacjonaliści, którzy wywierają psychiczną presję na uchodźców.

źródło: onet.pl, wyborcza.pl

16 Comments

Dodaj komentarz
 1. Małe sprostowanie – artykuł powinien mieć tytuł „Niesiołowski zdradza, co zrobi, gdy Polacy obalą dyktaturę Kaczyńskiego!” a odpowiedź będzie w trzech słowach – wyjdzie z więzienia.
  Chyba tylko totalni ignoranci nie widzą, że Polacy chcąc zwalczyć tyfus, specjalnie złapali dżumę w nadziei, że ta wyprze pierwszą chorobę.

 2. Pieniądze skradzione muszą powrócić do kasy nie Schetyny tylko do kasy państwowej a młodzierz dobrze wie kto rządził i okradł wszystko co nasze.Niedaj Bóg aby ktokolwiek mógł rządzić oprócz PISu bo Polska pójdzie na psy.

 3. Ale wy burakami jesteście PiSowskie mendy! Żeby ślepo wierzyć w Kaczyńskiego :/ Fakt, że dzięki niemu nie ma uchodźców w Polsce, ale jeju… on chory psychicznie jest, każe pomniki jakieś wstawiać i nie wiadomo co za nasze ciężko zarobione pieniądze :/ Najlepiej obalić rząd PiS I PO, bo w swoim czasie będzie wojna domowa, z czego bardzo bym się cieszył.

  • no proszę KARTOFEL się odezwał i marzy mu się wojna domowa ,a co tatuś figura w PSL i nie zasiada w sejmie ani w senacie a tu forsa się kończy .

 4. Wole dyktatora od debila….Ten pierwszy choć ma wizję tego co robi, drugi po prostu robi z siebie idiotę.

 5. Zamknąć idiote z motylami ale nie naszymi polskimi bo nasze motyle jak my są nazistowskie.zamknac go z egzotycznym najchętniej muzulmanskimi:) albo egzotycznym miesozernymi niech go wpier….:) 🙂

  • Lepiej by zrobil jak by nie otwiral tej glupiej gemby bo wylewa sie samo szambo.Co za idiota robi z tym czyms wywiad .Toc to zachowuje sie stado wkurzonych szerszeni.Dwoch idiotow jeden w PIS drugi w PO

 6. …”Ponadto Niesiołowski podkreśla, że w chwili obecnej w Polsce jest gorzej niż w okresie komunistycznym.”….podejrzewam, że źle, to dopiero niezadługo Panu będzie…no sorry, taki mamy klimat 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.