Odgłosy kopulacji i wycie pod Sejmem? Wiemy, jak było naprawdę na wieczornym proteście feministek [wideo]

Feministki pod Sejmem.

W związku z debatą sejmową nad dwoma projektami dotyczącymi aborcji środowiska proaborcyjne i feministki zorganizowały manifestację, czemu towarzyszyły dziwne odgłosy. Jeden filmik z miejsca zdarzenia wzbudził wątpliwości internautów.

Sejm na dzisiejszym posiedzeniu rozpatruje dwa obywatelskie projekty dotyczące aborcji, które szczególnie interesują feministki. Pierwszy z nich przewiduje zniesienie możliwości przerwania ciąży ze względu na ciężkie wady płodu. Drugi zezwala na tzw. aborcję na żądanie kobiety do 12 tygodnia ciąży.

Zobacz także:  Opozycja wyśmiana w 60 sekund. Minuta prawdy o ludziach, którzy nie mają szans na zdobycie władzy [wideo]

Nie dziwne zatem, że przeciwniczki pierwszego i zwolenniczki drugiego projektu wyszły na ulicę bronić „praw kobiet”. Uczestnicy protestu miały transparenty z napisami: „Nie zakneblujecie nas!!!”, „A czy ty adoptowałeś już dziecko Chazana?”, „Mamy prawa! Prawa fizyki, prawa logiki, prawa człowieka”. Obecni byli także w dosyć licznym gronie Obywatele RP.

Co najbardziej intrygujące, zarejestrowane na powyższym wideo, jak określili to niektórzy internauci, dziwne „odgłosy kopulacji” i „wycie” wcale nie należały do żadnej z kobiet, a pochodziły z głośników kontrmanifestacji środowisk prolife i są płaczem małego dziecka. Przyczyną mylnego doszukiwania się tutaj kontekstu seksualnego może być niepełne nagranie słabej jakości.

Zobacz także:  Dominik Tarczyński zarzuca opozycji poniżanie kobiet w 'nowoczesny' sposób

Dzisiejszy protest wściekłych feministek. Zdjęcia należą do: Karol Wójcik

Posted by NIE CHCĘ Polski lewackiej on Wednesday, January 10, 2018