Odważna chrześcijanka wyrwała mikrofon na muzułmańskim wiecu. Powiedziała im, co myśli [WIDEO]

Kiedy świat zalewa fala poprawności politycznej, trzeba mieć nie lada odwagę, aby powiedzieć to, co się myśli. Pewna chrześcijanka miała jej bardzo wiele, bo otwarcie skrytykowała islam na muzułmańskim wiecu.

Spotkanie odbyło się w Austin w Texasie, jednym z najbardziej konserwatywnych stanów Ameryki Północnej. Żyjący tam ludzie nie są przychylni islamowi i sprzeciwiają się krzywdzie, która za jego sprawą dzieje się na świecie.

Zobacz także:  Piekło w Szwecji stało się faktem. Policjant ujawnia całą prawdę

Podczas jednego z wieców muzułmańskich z okazji Dnia Kapitolu chrześcijanka podeszła do mównicy i siłą wyrwała prowadzącemu mikrofon. Na nagraniu widzimy, że jej wystąpienie było pełne emocji.

Padły bardzo mocne słowa, które zapewne miały przemówić do rozsądku zgromadzonym muzułmanom:

„Głoszę imię Pana Jezusa Chrystusa w teksańskim kapitolu. Staję przeciwko islamowi i fałszywemu prorokowi Mahometowi. Islam nigdy nie zdominuje Stanów Zjednoczonych! Nie zdominuje Teksasu!” – wykrzyczała, zanim siłą odebrano jej mikrofon i odciągnięto od mównicy.

Zobacz także:  Francja nie jest już tym samym krajem. To co się w nim dzieje za sprawą imigrantów jest niepojęte [wideo]

Kiedy musiała oddać mikrofon i oddalić się od mównicy, powiedziała innym kontrmanifestantom: „Jezus was kocha. Umarł za was na krzyżu. Mahomet nie zrobił nic, poza byciem zboczeńcem” – podsumowała.

źródło: youtube.com, kanał: USA TODAY, tygodniknarodowy.pl