Jak z tymi ludźmi rozmawiać? Zwolenniczka opozycji wzywa do zabijania członków Prawa i Sprawiedliwości [wideo]

Opozycja totalna

Media lewicowe, takie jak TVN, Gazeta Wyborcza, Newsweek czy Tok FM, zarzucają prawicowym wyborcom, że w przeciwieństwie do opozycji są nienawistni i łatwo sięgają po przemoc. Starają się Polaka o prawicowych poglądach przedstawić jako chama i prostaka.

Robią to oczywiście w swoim interesie. Czynią tak, ponieważ chcą, by ludzie czuli wstręt do prawicy i prawicowców. Chcą, by dzięki temu wstrętowi szli prosto w objęcia opozycji, a więc lewicy rozkochanej w „uchodźcach”.

Zobacz także:  Dominik Tarczyński wyśmiewa się z Planu Petru: To jest wybryk demokracji [wideo]

Jak jednak wygląda rzeczywistosć? Jak naprawdę zachowują się zwolennicy opozycyjnych partii takich jak Platforma Obywatelska czy Nowoczesna? Można to zaobserwować na poniższym filmie.

Dziennikarka TVP grzecznie na ulicy zapytała przechodzącą starszą panią na temat rządu Prawa i Sprawiedliwości. Jaką otrzymała odpowiedź?

„Z tego rządu jestem niezadowolona. PiS do wybicia. Do wybicia” – odpowiedziała starsza Pani.

Zobacz także:  Róża Thun kompletnie nie wstydzi się donoszenia na własny kraj. Zobacz, jak to robi [wideo]

Donald Tusk, gdy pierwszy raz wraz z Platformą Obywatelska wygrał wybory parlamentarne, mówił, że to początek polityki miłości. Jak ta miłość wygląda w praktyce, możemy zobaczyć na poniższym filmie. Wystarczyło, że przegrali wybory i wyszła z nich cała dzikość i barbarzyństwo.