Patryk Jaki i Robert Winnicki niszczą Platformę Obywatelską. Wypominają jej haniebną politykę niszczącą Polskę [wideo]

Patryk Jaki i Robert Winnicki

Poseł Robert Winnicki oraz wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki w genialny sposób podsumowali Platformę Obywatelską. Obaj w ostrych słowach podkreślili, jak haniebna jest polityka Platformy Obywatelskiej, która swoimi działaniami dąży do niszczenia wizerunku Polski.

„Wczoraj wściekły atak na polski obóz narodowy, który walczył z nazistami, zresztą tak samo jak zawsze z komunistami. Wściekły atak, który nie tylko działa na niekorzyść polskich patriotów, ale również atakuje wizerunek państwa polskiego dzisiejszego. A dzisiaj obrona ukraińskich nazistów. To jest polityka Platformy Obywatelskiej, haniebna polityka!” – dosadnie powiedział Robert Winnicki, po czym na mównicę wszedł Patryk Jaki.

Jeden z posłów Platformy Obywatelskiej wyszedł na mównicę przed chwilą i powiedział: »My nie mamy odwagi, by odpowiadać na państwa zarzuty, zarzuty dotyczące tych rzekomych sojuszy z nazistami«. Chcę Państwu powiedzieć, że to nie jest tak, że my nie mamy odwagi. My po prostu nie chcemy się nad Państwem znęcać. Wielokrotnie dzisiaj wychodzicie na tę mównicę i mówicie, że podstawowym problemem związanym z tego typu występkami, jak na przykład w lesie, jest brak edukacji. W związku z powyższym ja chciałbym zadać wysokiej izbie pytanie: Który to rząd usunął lekcję historii ze szkół? Który to rząd?” – pytał Patryk Jaki.

„Dlatego nie chcę się nad Państwem znęcać i przytaczać różnych orzeczeń waszych sędziów Trybunału Konstytucyjnego w sprawie neonazistow” – dodał wiceminister sprawiedliwości.