Pawłowicz mocno wkurzona na Fronczewskiego! „Stanął dziś tam, gdzie dawniej stało ZOMO”

Krystyna Pawłowicz już po raz kolejny w ostatnich dniach skupiła na sobie uwagę mediów. Tym razem zaatakowała na swoim Facebookowym profilu Piotra Fronczewskiego, który poparł akcję #wolnesądy.

„Pan Piotr Fronczewski, bardzo dobry aktor właśnie świadomie/?/ przyłączył się do oficerów byłej SB, mazgułów od „kulturalnego stanu wojennego”, bojówek zadymiarzy nienawidzących modlących się ludzi i „wyjątkowej kasty”, której „sprawiedliwości” najwyraźniej jeszcze w swym życiu miał szczęście nie poznać. Stanął dziś tam, gdzie dawniej stało ZOMO. Można jeszcze jakoś zrozumieć niektóre rozhisteryzowane emerytowane i przedemerytalne koleżanki ze sceny pana Fronczewskiego. Ale jego – szkoda, bo w pamięci o nim pozostanie już – jak plama – ta jego ostatnia, niestety , antypolska „rola”. Scena jednak bardzo odgradza od realnego życia, a izolowanymił atwo,jak widać,TVN-owi,gazWyb., różnym piątym kolumnom, histerykom i cwaniakom manipulować.” – napisała posłanka.

Zobacz także:
Kuriozalna MANIPULACJA Sokuzburaka. Okłamali kilkadziesiąt tysięcy osób [FOTO]

Pan Piotr Fronczewski, bardzo dobry aktor właśnie świadomie/?/ przyłączył się do oficerów byłej SB, mazgułów od "…

Posted by Krystyna Pawłowicz on Thursday, August 10, 2017

 
źródło: facebook.com, fanpage: Krystyna Pawłowicz

5 Comments

Dodaj komentarz
  1. Krycha Zamknij Mordę Pawłowicz znowu obraża nie tylko pana Fronczewskiego ale i nas,jego fanów.Chyba trzeba tą chamówę podać do sądu!

  2. Z tonu wypowiedzi widać jak bardzo kulturalną osobą jest Zojka. Już się pewnie taka urodziła. Ludzi tego typu nie da się nauczyć ani wyleczyć.

  3. Aha… jak rozumiem mamy taką wolność słowa, poglądów, religii i sumienia, że wszystko co nie przyklepuje PiSowskich idei jest komunistyczne, zomowskie, zdradzieckie etc. Nie Krycha, każdy ma prawo do swojego zdania na temat waszych reform i nie oznacza to, że stoi na straży wartości starych komunistów.

  4. u pani Krystyny widać starą szkołę Dzierżyńskiego co nie nasze to należy tępić w najbardziej bezlitosny sposób pani profesor nie strzela do oponentów tylko dlatego że nie ma jaj i boi się jeszcze suwerena jeszcze do cna nie złamanego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Dokąd zmierza Wielka Brytania? Rada Miasta wspólnie odprawia… islamskie modły! [WIDEO]

Żartujesz z islamu? Imigranci chcą dla ciebie surowej kary!