Krystyna Pawłowicz w mocnych słowach o Owsiaku i WOŚP. Wygarnęła całą prawdę w telewizji Trwam [wideo]

Krystyna Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz posłanka PiS w zdecydowanych słowach odniosła się do tematu zbiórek pieniężnych. W telewizji Trwam oceniła WOŚP i Owsiaka, wygarniając prawdę tak, jak ma to w zwyczaju.

Redaktor przypomniał posłance, że kiedyś powiedziała: „Miejmy odwagę odmówić Owsiakowi”.

„Nigdy do tej pory nie wspierałam zbiórki Owsiaka, dlatego, że moją nieufność początkowo wzbudził zbyt agresywny sposób prowadzenia tych zbiórek, który mi nie odpowiadał i taka napastliwość pewna. Jednocześnie akurat spotkałam się z wulgarnymi wyzwiskami pod swoim adresem, kiedy idąc do kościoła, byłam zaczepiana i kiedy powiedziałam, że ja wpłacam, przepraszam, dziękuję, na Caritas usłyszałam, bardzo wulgarny tam za sobą ciąg wyzwisk. Natomiast teraz nie wpłacam, dlatego że po tylu latach bliżej można przyjrzeć się, na co te pieniądze, na co one są wydatkowane” – wyjaśniła Krystyna Pawłowicz.

Zobacz także:  Pogrom na opozycji: Troje posłów PO wykluczonych z klubu, Szóstka 'nowoczesnych' rozważa odejście z N, niejasna przyszłość Planu Petru [foto]

Następnie uświadomiła prowadzącego program, dlaczego nie ma wyrzutów sumienia.

„Ja wspieram dzieci potrzebujące i prywatnie i w sposób zorganizowany to znaczy finansuję i wpłacam na Caritas, na obronę życia dzieci poczętych. W każdym bądź razie to jest taka demagogia, bo z jednej strony pan Owsiak chwali się, że trzeba dla starszych ludzi stosować eutanazję, kiedy okazało się, że to już nie przejdzie, wycofuje się szybko i teraz zbiera, dopisał sobie, że będzie również zbierał dla osób starszych” – dodała posłanka.

Zobacz także:  Jerzy Owsiak nie wahał się powiedzieć, co takiego myśli o Patryku Jakim