Krystyna Pawłowicz wyszydziła Ryszarda Petru po jego wyborczej porażce

Krystyna Pawłowicz postanowiła dopiec swojemu politycznemu rywalowi – Ryszardowi Petru.

Pretekstem były oczywiście wewnątrzpartyjne wybory, w których zwyciężyła Katarzyna Lubnauer. Co prawda było to zwycięstwo naprawdę minimalne – zaledwie 9 głosami (149 do 140). Mimo to posłanka Krystyna Pawłowicz postanowiła uszczypliwie skomentować całe wydarzenie:

„Petru popłakał się po spędzeniu go ze stołka kierownika. Lubnauer wygrała tylko 9 głosami.
Za karę Petru popędził ją od mikrofonu na »swojej konferencji«. Gasiuk uważa, że na ich kongresie »zagrały wszystkie mechanizmy demokracji«.

Zobacz także:  Tego nie spodziewał się nikt. Krystyna Pawłowicz przyznała rację opozycji!

A dlaczego neopalikoty nie szanują »wszystkich mechanizmów demokracji« w państwie, i od czasu wyborów w 2015 r ciągle chcą obalać legalnie wybrane władze?
Zgodnie z ich rozumieniem »mechanizmów demokracji« za chwilę też sami się po tych wyborach poobalają” – napisała na Facebooku posłanka.

Zobacz także:  Tonący brzytwy się chwyta! Lubnauer chce postawić premier Szydło przed Trybunałem Stanu

Warto również odnotować, że Nowoczesna w ostatnim sondażu osiągnęła najsłabszy wynik od wielu miesięcy. Wyprzedziło ją nawet Polskie Stronnictwo Ludowe. Zaledwie 6% osób zadeklarowało, iż byłoby gotowe oddać głos na tę partię. Przed Katarzyną Lubnauer ciężkie zadanie polegające na odbudowaniu społecznego zaufania.

źródło: wmeritum.pl