Pijana młodzieżówka Nowoczesnej! Tak się bawi "przyszłość Polski"! [WIDEO]

Kolejna afera w Nowoczesnej! Tym razem młodzieżówka w roli głównej!

Dziś wyszło na jaw, że lubelskie biuro Nowoczesnej stało się miejscem pijackich zabaw. Młodzi członkowie partii zamiast zajmować się lokalną promocją wybrali wydawanie pieniędzy na alkohol.

Na nagraniu słyszymy jak młodzi bawią się przy muzyce znanego rapera (a teraz również posła Kukiz’15) Liroya. Jak się okazało, zabawa miała miejsce w styczniu, ale podobno tego typu imprezy zdarzają się cyklicznie.

Korwin-Mikke kontra Scheuring-Wielgus. "Proszę się nie patrzeć na mój biust!" [WIDEO]

Co prawda działacze Nowoczesnej przekonują, że to był jednorazowy incydent. Alkohol miał się pojawić, ponieważ jednemu z członków partii urodziło się dziecko.

Pomimo tych zapewnień wiele osób pozostaje sceptycznie nastawionych utrzymując, że biuro poselskie nie jest miejscem przeznaczonym do tego typu zabaw.

źródło: wp.pl

Pijacka balanga w Nowoczesnej

Опубліковано Pikio TV 18 травня 2017 р.

15 Comments

Leave a Reply
 1. nie lubię nowoczescnej, po pis sld psl, ale jedna flaszka na stole i młodzi ludzie nie budzą we mnie takich emocji jakie próbuje rozbudzić autor artykułu

 2. nie lubię nowoczescnej, po pis sld psl, ale jedna flaszka na stole i młodzi ludzie nie budzą we mnie takich emocji jakie próbuje rozbudzić autor artykułu

 3. nie lubię nowoczescnej, po pis sld psl, ale jedna flaszka na stole i młodzi ludzie nie budzą we mnie takich emocji jakie próbuje rozbudzić autor artykułu

 4. Co mozna szczegolnego oczekiwac od starych Kiejkutow
  jak mowi nam szlachetny Pan Stanislaw Michalkiewicz , przeciez
  to potomki tych samych zdrajcow i okupantow zydo-komuny !

 5. Co mozna szczegolnego oczekiwac od starych Kiejkutow
  jak mowi nam szlachetny Pan Stanislaw Michalkiewicz , przeciez
  to potomki tych samych zdrajcow i okupantow zydo-komuny !

 6. Co mozna szczegolnego oczekiwac od starych Kiejkutow
  jak mowi nam szlachetny Pan Stanislaw Michalkiewicz , przeciez
  to potomki tych samych zdrajcow i okupantow zydo-komuny !

 7. Normalnie, szał. Nie kompromitujcie się. Zwykła impreza. Czy Was już zupełnie pogrzało? Środowisko n, sld, po, czy zsl, to generalnie dziwni ludzie. Ale robić raban z powodu filmiku ze zwykłej zabawy, to żenuła.

 8. Normalnie, szał. Nie kompromitujcie się. Zwykła impreza. Czy Was już zupełnie pogrzało? Środowisko n, sld, po, czy zsl, to generalnie dziwni ludzie. Ale robić raban z powodu filmiku ze zwykłej zabawy, to żenuła.

 9. Normalnie, szał. Nie kompromitujcie się. Zwykła impreza. Czy Was już zupełnie pogrzało? Środowisko n, sld, po, czy zsl, to generalnie dziwni ludzie. Ale robić raban z powodu filmiku ze zwykłej zabawy, to żenuła.

 10. Emocje jak na grzybobraniu. Normalna bibka. Powiedziałbym, że nie normalny ten któremu to przeszkadza. A może złe jest to, że w nowoczesnej leci utwór kukizowca? Dajcie spokój.

 11. Emocje jak na grzybobraniu. Normalna bibka. Powiedziałbym, że nie normalny ten któremu to przeszkadza. A może złe jest to, że w nowoczesnej leci utwór kukizowca? Dajcie spokój.

 12. Emocje jak na grzybobraniu. Normalna bibka. Powiedziałbym, że nie normalny ten któremu to przeszkadza. A może złe jest to, że w nowoczesnej leci utwór kukizowca? Dajcie spokój.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Gimnazjalistki brutalnie pobiły koleżankę. Gdy trafiły przed sąd wyły i błagały o litość! [WIDEO]

Afera w Nowoczesnej! Szef młodzieżówki rezygnuje z powodu… polskiej Angeliny Jolie! [WIDEO]