Pijana młodzieżówka Nowoczesnej! Tak się bawi "przyszłość Polski"! [WIDEO]

Kolejna afera w Nowoczesnej! Tym razem młodzieżówka w roli głównej!

Dziś wyszło na jaw, że lubelskie biuro Nowoczesnej stało się miejscem pijackich zabaw. Młodzi członkowie partii zamiast zajmować się lokalną promocją wybrali wydawanie pieniędzy na alkohol.

Na nagraniu słyszymy jak młodzi bawią się przy muzyce znanego rapera (a teraz również posła Kukiz’15) Liroya. Jak się okazało, zabawa miała miejsce w styczniu, ale podobno tego typu imprezy zdarzają się cyklicznie.

Co prawda działacze Nowoczesnej przekonują, że to był jednorazowy incydent. Alkohol miał się pojawić, ponieważ jednemu z członków partii urodziło się dziecko.

Pomimo tych zapewnień wiele osób pozostaje sceptycznie nastawionych utrzymując, że biuro poselskie nie jest miejscem przeznaczonym do tego typu zabaw.

źródło: wp.pl

Pijacka balanga w Nowoczesnej

Опубліковано Pikio TV 18 травня 2017 р.

5 Comments

Dodaj komentarz
  1. Emocje jak na grzybobraniu. Normalna bibka. Powiedziałbym, że nie normalny ten któremu to przeszkadza. A może złe jest to, że w nowoczesnej leci utwór kukizowca? Dajcie spokój.

  2. Emocje jak na grzybobraniu. Normalna bibka. Powiedziałbym, że nie normalny ten któremu to przeszkadza. A może złe jest to, że w nowoczesnej leci utwór kukizowca? Dajcie spokój.

  3. Emocje jak na grzybobraniu. Normalna bibka. Powiedziałbym, że nie normalny ten któremu to przeszkadza. A może złe jest to, że w nowoczesnej leci utwór kukizowca? Dajcie spokój.

  4. Normalnie, szał. Nie kompromitujcie się. Zwykła impreza. Czy Was już zupełnie pogrzało? Środowisko n, sld, po, czy zsl, to generalnie dziwni ludzie. Ale robić raban z powodu filmiku ze zwykłej zabawy, to żenuła.

  5. Normalnie, szał. Nie kompromitujcie się. Zwykła impreza. Czy Was już zupełnie pogrzało? Środowisko n, sld, po, czy zsl, to generalnie dziwni ludzie. Ale robić raban z powodu filmiku ze zwykłej zabawy, to żenuła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.