Piotr Misiło zastąpi lidera Nowoczesnej Ryszarda Petru? Będzie ubiegał się o fotel szefa partii [FOTO]

Piotr Misiło

Założenia nowego programu Piotra Misiło będą sprowadzały się do kilku konkretnych obszarów. Wymienił tutaj: gospodarkę, praworządność i samorząd.

„Podczas najbliższej konwencji wyborczej Nowoczesnej w listopadzie zamierzam ubiegać się o fotel przewodniczącego partii” – zapowiedział Piotr Misiło podczas spotkania w Szczecinie.

„Kiedy w kwietniu 2015 r. razem z Ryszardem Petru i 19 innymi wspaniałymi ludźmi zakładaliśmy Stowarzyszenie NowoczesnaPL głęboko wierzyliśmy, że to stowarzyszenie wraz ze wszystkimi partiami i środowiskami stojącymi wówczas po jasnej stronie mocy będą w stanie zatrzymać marsz Prawa i Sprawiedliwości do władzy. Stało się niestety inaczej. PiS rządzi, PiS demoluje Rzeczpospolitą. Jarosław Kaczyński codziennie przekracza kolejny Rubikon” – wyjaśnił poseł.

Zobacz także:
Nadchodzi starcie dwóch intelektualnych potęg. Misiło chce debatować z Ryszardem Petru!

„Nie widzę światełka w tunelu. Jeśli opozycja: Nowoczesna, Platforma Obywatelska, Polskie Stronnictwo Ludowe, a nawet partia Razem i Sojusz Lewicy Demokratycznej nie zjednoczą się i wspólnie nie przeciwstawią się rzezimieszkom PiS-u, to przegramy kolejne wybory. PiS nadal będzie demolował Rzeczpospolitą” – dodał Piotr Misiło.

„Gospodarka, praworządność, samorząd. To filary mojej propozycji dla Nowoczesnej i Rzeczypospolitej na najbliższe lata. Staną się one realnym programem, tylko, gdy uwolnimy nasz kraj od rządów obecnej „złej zmiany”. Wiem, jak to zrobić” – podsumował.

źródło: twitter.com, profil: Piotr Misilowpolityce.pl

7 Comments

Dodaj komentarz
  1. wot durak.
    25 lat demokracji w Polsce. made in POtuskie, POstkomusze komoruskie śmiecie.
    Jakim bezgranicznym durakiem trzeba byc by coś takiego twierdzić i jeszcze pisać ???
    dno, następny robikoń, szost król. Może siódmy ?

  2. Walka będzie na pewno zacięta, obie czachy będą dymiły z przegrzania bo wiadomo że obie pojemne ale i obie objętości w większości przez szarą substancję nie wypełnione…:-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.