Po 2 latach Niemcy odkryli zdumiewającą prawdę. Już wiedzą, dlaczego są na celowniku imigrantów

Niemiecki minister spraw zagranicznych Thomas de Maiziere powiedział coś, co doprowadziło polską prawicę do śmiechu.

Niemiec odkrył bowiem zaskakującą prawdę, która dla innych była czymś oczywistym od samego początku.

Wiedzieli o tym zarówno prawicowcy, jak i przeciwnicy przyjmowania imigrantów, jednak Niemcom zrozumienie podstawowych faktów zajęło dużo więcej czasu. Niemiecki polityk stwierdził, że jego kraj jest na celowniku uchodźców z powodu możliwości otrzymania wysokich zasiłków.

„Niemcy są krajem, w którym pragnie zamieszkać większość imigrantów, ponieważ nasze procedury i warunki przyjmowania są w porównaniu z innymi krajami europejskimi wspaniałomyślne” – wypowiedział się minister.

Szef niemieckiego MSZ dodał, że rząd, który będzie wybrany po najbliższych wyborach we wrześniu, powinien ujednolicić świadczenia dla uchodźców we wszystkich krajach UE.

„Procedury azylowe i świadczenia dla uchodźców powinny być we wszystkich krajach Unii takie same. Oznacza to, że wysokość świadczeń w Niemczech zostałaby obniżona” – dodał Maiziere.

Wypracowanie jednolitych świadczeń jest według prawicowców niemożliwe, chociażby ze względu na różnice w gospodarce i fakt, że nie wszystkie kraje przyjęły euro.

źródło: niezależna.pl, pikio.pl

12 Comments

Dodaj komentarz
 1. Niemcy też wiedza o tym od dawna,te oświadczenie to albo oficjalne przyznanie się do tego albo chaslo w kampanii przedwyborczej, stawiam na to drugie.

 2. „rząd, który będzie wybrany po najbliższych wyborach we wrześniu, powinien ujednolicić świadczenia dla uchodźców we wszystkich krajach UE.”??? Jak to? Niemiecki rząd będzie ujednolicał prawo azylowe w swoich europejskich guberniach? To już tak oficjalnie się przyznają?

 3. To jest tylko jedna z przyczyn, przyjeżdżania do Niemiec imigrantów, ale pierwszą i najważniejszą przyczyną było osobiste zaproszenie, tych imigrantów, przez Kanclerz Merkel.

 4. ….to prymitywna nierealna spychotechnika dla zamydlenia oczu bowiem to lepsza wersja głupoty jak ta prawdziwa, że to wina bezmyślnej makreli, która perfidnych, mordujących inne narodowości gości zaprosiła z planem rozlokowania ich u sąsiadów. Tylko, że sąsiedzi nie wszyscy są tak prymitywni i takich fanatycznych obiboków, pasożytów sobie na pewno wcisnąć NIE POZWOLĄ!!!

 5. Co z adebilny narod !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Politycy skonczyli szkoly gdzie !!!!!!!!!! W Afryce ????????????????
  Od dawna bylo wiadome ze oni nigdy niebenda pracowac tylko krasc ,gwalcic i sprzedawac narkotyki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Biedny glupi narod niemiecki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Naparwde jest mi ich szkoda !!!!!!!!!!!!

 6. To nie jest mozliwe, zeby dopiero teraz zaskoczyli! Kazdy normalnie myslacy czlowiek to wie! To co, Niemcy sa kompletnymi „kretynami”?!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.