Polska feministka Manuela Gretkowska MOCNO obraża Dudę: „CH** bez cycków!” [FOTO]

Pisarka i feministka Manuela Gretkowska postanowiła skomentować ostatnie wystąpienie przewodniczącego „Solidarności” Piotra Dudy.

Gretkowska swój wpis w „słowie na niedzielę” rozpoczęła od słów: „Dlaczego wczoraj jakiś h… bez cycków wypowiadał się znowu za kobiety?”.

Odniosła się tym samym do sobotniego wystąpienia Piotra Dudy w Warszawie, który powiedział: „Biurokraci z Komisji Europejskiej mają czelność mówić, że w naszej kochanej ojczyźnie Polki są dyskryminowane. To nieporozumienie! Zróżnicowanie wieku emerytalnego w Polsce w zależności od płci nie jest dyskryminacją, to przywilej polskich kobiet”.

Pisarka w emocjonalny sposób odpisała szefowi Solidarności:

„Nie masz nawet mózgu wrzeszcząc, że przywilejem Polek jest nędzna, wcześniejsza emerytura. W przeciwieństwie do Europejek kochamy zarabiać mniej od mężczyzn. Żyć na garnuszku dzieci i zajmować się wnukami, gdy stare dziady takie jak on, opływające dostatkiem leżą zawinięte w gazetę przed telewizorem. Spieprzaj Dziadu – że zacytuję klasyka”.

Na tych słowach nie poprzestała, dalej atakując Piotra Dudę:

„Zamiast cycków, masz otłuszczone dobrobytem cyckory. Jesteś związkowym bonzem na usługach rządu. Nie wycieraj sobie Piotrze Dudo, przewodniczący „Solidarności” ( w dużym cudzysłowie) Polkami zdradzieckiej mordy. Plaga tych Dudów” – kontynuowała.

„Nie wmawiaj nam tradycji debilizmu, nie szczuj na Europę. Dla ciebie i podobnych, dla patriarchalnych dziadów polskich zawodzących po kościołach kobieta jest przyrządem gospodarczym do usług domowych. Jest też narządem bosko rozrodczym wyposażonym w łono. Żyje dłużej, żeby usługiwać. Taki jest plan boży i PiS-u. Kaczyński powiedział kiedyś: wcześniejsza emerytura pozwoli zajmować się Polkom wnukami, rozwiązując braki żłobków i przedszkoli” – podsumowała.

SŁOWO NA NIE/DZIELĘWYDUDANIDlaczego wczoraj jakiś huj bez cycków wypowiadał się znowu za kobiety? Nie masz nawet mó…

Posted by Manuela Gretkowska on Sunday, September 17, 2017

 
źródło: facebook.com, fanpage: Manuela Gretkowska, se.pl