Polska feministka Manuela Gretkowska MOCNO obraża Dudę: „CH** bez cycków!” [FOTO]

Pisarka i feministka Manuela Gretkowska postanowiła skomentować ostatnie wystąpienie przewodniczącego „Solidarności” Piotra Dudy.

Gretkowska swój wpis w „słowie na niedzielę” rozpoczęła od słów: „Dlaczego wczoraj jakiś h… bez cycków wypowiadał się znowu za kobiety?”.

Odniosła się tym samym do sobotniego wystąpienia Piotra Dudy w Warszawie, który powiedział: „Biurokraci z Komisji Europejskiej mają czelność mówić, że w naszej kochanej ojczyźnie Polki są dyskryminowane. To nieporozumienie! Zróżnicowanie wieku emerytalnego w Polsce w zależności od płci nie jest dyskryminacją, to przywilej polskich kobiet”.

Pisarka w emocjonalny sposób odpisała szefowi Solidarności:

„Nie masz nawet mózgu wrzeszcząc, że przywilejem Polek jest nędzna, wcześniejsza emerytura. W przeciwieństwie do Europejek kochamy zarabiać mniej od mężczyzn. Żyć na garnuszku dzieci i zajmować się wnukami, gdy stare dziady takie jak on, opływające dostatkiem leżą zawinięte w gazetę przed telewizorem. Spieprzaj Dziadu – że zacytuję klasyka”.

Na tych słowach nie poprzestała, dalej atakując Piotra Dudę:

Zobacz także:
Patryk Jaki dosadnie o opozycji: 'Dzisiaj runął świat Platformy Obywatelskiej'. To koniec PO?

„Zamiast cycków, masz otłuszczone dobrobytem cyckory. Jesteś związkowym bonzem na usługach rządu. Nie wycieraj sobie Piotrze Dudo, przewodniczący „Solidarności” ( w dużym cudzysłowie) Polkami zdradzieckiej mordy. Plaga tych Dudów” – kontynuowała.

„Nie wmawiaj nam tradycji debilizmu, nie szczuj na Europę. Dla ciebie i podobnych, dla patriarchalnych dziadów polskich zawodzących po kościołach kobieta jest przyrządem gospodarczym do usług domowych. Jest też narządem bosko rozrodczym wyposażonym w łono. Żyje dłużej, żeby usługiwać. Taki jest plan boży i PiS-u. Kaczyński powiedział kiedyś: wcześniejsza emerytura pozwoli zajmować się Polkom wnukami, rozwiązując braki żłobków i przedszkoli” – podsumowała.

SŁOWO NA NIE/DZIELĘWYDUDANIDlaczego wczoraj jakiś huj bez cycków wypowiadał się znowu za kobiety? Nie masz nawet mó…

Posted by Manuela Gretkowska on Sunday, September 17, 2017

 
źródło: facebook.com, fanpage: Manuela Gretkowska, se.pl

18 Comments

Dodaj komentarz
 1. MANUELO GRETKOWSKA, po tak wysokiej kulturze, jaką reprezentujesz, obstawiam bez pudła, że bliżej miałaś do chlewa niż do szkoły i konsekwentnie w tym pierwszym byłaś częstszą bywalczynią.
  Co za choroba niszczy twój umysł i co za choroba zniszczyła ci łechtaczkę?
  Someone should do the female race a favor and eradicate you idiots.

 2. Manuela, już na studiach filozoficznych w Krakowie zaczęło ci dymić pod kopułką… a teraz to już prawdziwy pożar… jeżeli jeszcze jakoś można byłoby ci pomóc, to ja się nie uchylam od duchowej filantropii dla sfixowanej koleżanki ze studiów… całkiem za darmo:)
  małgosia

 3. Brawo Pani Manuelo! A, głupie baby pakują się w dzieciory, wychowują te bachory zamiast od razu wyskrobać, ba jeszcze głupie są szczęśliwe i kochają wnuki po tych niewyskrobanych. Jestem zdania,że aktywność zawodowa kobiet powinna się kończyć w wieku 80 lat, zakończona ogromnym sukcesem finansowym. A, od tych dyszących obrzydliwych orangutanów ,dającym ponoć tzw. satysfakcję w związku?, trzeba się trzymać z daleka a najlepiej wyłapać i wykastrować. Świadoma Europejka wie że połowa Bliskiego Wschodu i Afryki ,wyręczy nas z tak staroświeckich i zacofanych czynności od ręki. : ))))))))

 4. Do Manuela Gretkowska: Jak czytam lub słucham co cytują BARANY, to myślę sobie: Jaki ten Świat jest obłąkany. Taka FEMINISTKA, a i lesbijka może także, wstrętnym jęzorem o człowieku babrze. A tym samym potwierdza: Że w śród ludzi są takie MATOŁY, którzy mimo ukończenia WYSOKIEJ SZKOŁY, MATOŁ poprawnie rozumować nie może i przed takimi chroń nas PANIE BOŻE. A przyczyną tego KOBIETO, by nie powiedzieć człowieku: To NISZCZENIE POLSKIEJ INTELIGENCJI od wielu wieków. Dziś POLSKIE SPOŁECZEŃSTWO to w większości miernota i tylko za mamoną, jak opętane się miota. Kiedyś JUDASZ „prof” W, BARTOSZEWSKI. Odpowiedział na moje pytanie, „Szanowny Drogi Panie: „CZEMU POLAKA WCIĄŻ KTOŚ ŁUPI? „BO POLAK JEST GŁUPI” Dlatego jak zaświta nadzieja na jakąś naprawę to za wszelką cenę MATOŁ PSUJE SPRAWĘ !!!!!!!!!!!!!!!!

 5. MANUELA GRETKOWSKA to ladyboy.Odwal sie manualnie od PIOTRA DUDY.i mow za siebie ty szurnieta stary babsztylu-Wiekszosc (90%) kobiet chcialo przejsc na wczesniejsza emeryture.A ty jestes zwykla glupia baba ktora trzyma strone zlodzieji i oszustow jakimi jest PO,N i EU.Awiec wynos sie nie nie obrazaj polakow ty babo-chlopie.Masz [email protected]@sa bo jestes ladyboy.Zegnam cie chory ladyboy,idz sie wysiusiac do pisuaru.Nie wypowiadaj sie za naszych polakow i polki.

 6. widać ta baba zazdrości , sama nie ma do kogo się przytulić , to przytula się do psa , ciekawe czy laske jemu robi

 7. A co ta lizbijka ma do gadania jak ona nie jest kobieta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Niech sie wiewypowiada w imieniu kobiet !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  A dzieci ma ??????????????????
  Wie co to jest stosunek plciowy miedzy kobieta a mezczyzna ????????????????????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.