Polska organizatorem imprezy LGBT. Główna atrakcja? Wybór najpiękniejszego geja Europy! [WIDEO]

Mr Gay Europe – impreza o tej nazwie odbędzie się w Polsce. Konkurs, podczas którego wyłoni się najpiękniejszy homoseksualista kontynentu, nie będzie jedyną atrakcją. Będą miały miejsce również liczne marsze LGBT.

Dlaczego w ogóle Polska została wybrana organizatorem? Środowiska LGBT chcą pokazać, że również w kraju homofobicznym geje i lesbijki mogą czuć się dobrze. O to wypowiedź jednego z pomysłodawców imprezy:

„Organizując konkurs w Polsce, chcemy wysłać sygnał do środowiska gejowskiego w całej Europie, że musimy stać ramię w ramię i wspierać naszych braci i siostry na całym kontynencie. Polska będzie przyszłorocznym gospodarzem, jest godne uwagi, bo kraj ten uchodzi za bardzo homofobiczny”.

Zobacz także:
Marine Le Pen mocno o Polsce. "Kiedyś sami błagali o to, żeby do niej dołączyć"

źródło: niezlomni.com

15 Comments

Dodaj komentarz
 1. JAK MÓWIĆ O ZNIEWOLENIU I OPĘTANIU DEMONICZNYM – BÓG NA PROCH STARŁ SODOME I GOMORĘ A TERAZ SIĘ POZWALA NA TAKIE RZECZY WYBÓR FACETA I STROJENIE SIĘ KREMY TOREBKI FACECI ROBIĄ SIE ZNIEWIEŚCIALI CZY TO NORMALNE?

  • Gdyby Bóg uważał że homoseksualizm jest zły nigdy by go nie stworzył,wiec skoro zdecydował sie na cos takiego, to na pewno ty (zapewne wierzący) nie masz prawa tego podważać.

   • Ale bezsensowna odpowiedź. ,,Skoro Bóg uważał…” To co? Obydwie światowe też były dobre? Krucjaty, inkwizycja, rządy PO też były dobre? Bo Bóg tak zadecydował? To ludzie do tego doprowadzili! Tak w ogóle, to człowiek jest istotą rozumną i podejmuje decyzje(czasem: niestety…) sam.

   • Szatan zawsze będzie chciał popsuć dzieło Boga. Ale jeśli my stajemy w imię Boga to szatan zawsze przegra. W Starym Testamencie człowiek miał własną wolę i wybrał, teraz mamy po dziś dzień jako potomstwo Adama I Ewy problem z którym możemy walczyć i wygrać tylko trzeba tego chcieć.

   • co ty człowieku piszesz? którego boga masz na myśli , bo napewno nie Boga ,który stworzył niebo i ziemię.Twoja wiedza na temat Boga jak widac jest znikoma . Polecam najpierw dowiedzieć sie co Bóg stworzył ( wszystko co stworzył było dobre) , pózniej dowiedziec sie skąd wzieło się zło, a na końcu dopiero wyciągnąć wnioski.

 2. Co za czasy,że wynaturzenia ludzkie stają się normą .Może już niedługo będą organizowane parady zoofilów i innych dewiantów.Jak można patrzeć spokojnie na to uposledzenie i demonstracje upadłych ludzi-cywilizacja sięga dna,kiedyś to już przerabiano i wiadomo co potem się stało-nie został kamien na kamieniu.

 3. Każdy uważny czytelnik Biblii i obserwator życia zauważy, że nieraz to co się dzieje w świecie jest w opozycji wobec tego co Bóg zaplanował.
  Oto Bóg stworzył człowieka jako mężczyznę i kobietę. A świat (będący pod wpływem diabła) mówi, że zrobili LGBT i będzie wesoło. Cóż, nie będzie wesoło. Może przez chwilę takim co lubią rozmaite obrzydliwości.

 4. A Maxowi Max Kolonko to już chyba czerwone pluskwy po mózgu skaczą, bo chyba stracił zdolność niezależnego myślenia. Party pedałów w Polsce i to teraz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

TVN zmienia właściciela. Nowe władze nie chcą TVN24!

Holland powiedziała, że martwi się o demokrację w Polsce. Internauci pokazali jej, jak wygląda „demokracja” w Europie! [WIDEO]