Polski kierowca znalazł uchodźcę chowającego się pod jego ciężarówką. Puściły mu nerwy: „Wypie*dalaj!” [WIDEO]

Imigrantów zaczyna być wszędzie pełno. Są nawet w miejscach, w których nie powinni się byli znaleźć.

Pewien Polski kierowca odkrył, że jeden z nich skrył się pod ciężarówką. Słyszymy, że naszemu rodakowi nie jest z tego powodu do śmiechu.

Schyla się, aby wypatrzeć towarzysza na gapę, przeklina przy tym i denerwuje się.

„Wypie*dalaj! Już stąd ku*wa!” – krzyczy mężczyzna pod wpływem emocji.

W końcu przepędza imigranta, a ten odchodzi zniesmaczony.

źródło: youtube.com, kanał: Auto Service TV

10 Comments

Dodaj komentarz
 1. Jestescie żałośni wszyscy Jerzy najbardziej przez takich ja ty nie będzie za jakiś czas Europy sami robicie z siebie niewolników cały świat się z Europy śmieje

 2. Zapomnieliśmy jak Polacy, ukryci w różnych zakamarkach ciężarówek uciekali do Szwecji. Komentarze na YT nieludzkie, wręcz bandyckie. Wstyd !

   • Hamuj z tymi przymiotnikami a może nawet uważasz się za katolika no to pomódl się, żeby twoje dziecko nigdy nie zostało tak potraktowane.

   • hahahaha kim ty jestes wogule zeby oceniac kto co i poco cos robi.. polacy na socialu kradli i robili wstyd innym polkaom co pracowali w szwecji.. dlaczego sa kawaly o polakach w szwecji..?? dladzego smieja sie szwedzi z polakow i wyzywaja ich za zlodzieji .. bo na to polacy zasluzyli.. jak polak cos w szwecji chce to z czapka w lapie sie lasi i jest slodziudki a juz jak otrzyma to mu rogi wychodza… i udaje greka…. nigdy nie spotkalem greka co udaje polaka.. lecz polacy udaja z checia grekow!!!!! bo grek ma honor.. a polak o tym gada a nie wie co to jest…….

    jerzy masz racje. i nie ma sensu z takim malo inteligentnym jak krakus gadac.. bo on cos tam marudzi.. a potem i tak idzie na kebaba!!!! hahahaha

    krakus pogardzam toba!

  • Człowieku co ty porównujesz uciekających Polaków przed komuną z najeźdźcami Allaha, których celem jest islamizacja arabizacja Europy !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.