Niewiarygodna poprawność polityczna Niemców. Na co jeszcze pozwolą? [WIDEO/FOTO]

Poprawność polityczna

Poprawność polityczna naszych sąsiadów staje się absurdalna. Imigranci coraz bardziej zalewają Europę.

Centra niektórych niemieckich miast zaczynają przypominać kraje Bliskiego Wschodu. Wiele dzielnic zamieszkana jest tylko przez wyznawców Allaha. To skutki poprawności politycznej.

Niemcy dali przyzwolenie na to, aby muzułmanie czuli się u nich jak u siebie w domu. Powoli zamyka się kościoły, a otwiera meczety.

Wspominając niedawne nagranie, widzimy zatłoczone centrum jednego z niemieckich miast.

Na pierwszy rzut oka trudno się było domyślić, że to wciąż Monachium.

Poprawność polityczna Niemców zaczyna jednak sięgać jeszcze dalej. Autorzy niemieckiej książeczki dla dzieci wymyślili coś, co przekroczyło wszelkie granice.

Na rysunku przedstawiono Świętą Rodzinę w szopce betlejemskiej, a za nią umieszczono meczet z minaretem.

Internauci szybko zorientowali się, że rysunek nie ma większego sensu. Przypomnieli, że islam powstał 600 lat po narodzinach Chrystusa.

źródło: niezalezna.pl, twitter.com profil: PikuśPOL, Jacek Piekara, Adam Kaluszka, AREK B-ZAŁOŻYŃSKI, Cezary „Trotyl” Gmyz, Maryska139, Lenarto

Zobacz także:
Nadchodzą kiepskie czasy dla imigrantów. Nowy kanclerz Austrii chce zamknięcia granic i deportacji

Komentarze

Dodaj komentarz
  1. Dlaczego niemieccy obywatele nie powstana przeciw tej glupiej z porazeniem muzgu merkel .Przeciez nie wszyscy Niemcy sa glupi , na co oni czekaja ,sa gwalty , sa bojki jest zasmiecanie i balagan .Czy naryd czeka az glowy poleca od meczetow, kto w koncu zaprotestuje bo to zagraza calej Europie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.