Poseł Kukiz’15 wypunktował Katarzynę Lubnauer. Oberwało się całej partiokracji [WIDEO]

Paweł Grabowski był gościem programu „Bez Retuszu” na antenie TVP. Jego rozmowa z Katarzyną Lubnauer zostanie zapamiętana na długo.

Poseł Kukiz’15 mówił o wojnie partyjnej. O tym, że partiom bardziej zależy na samej władzy niż przemyślanych zmianach. Jak stwierdził, po wygranych wyborach optyka rządzących zmienia się o 180 stopni, a niegdyś popierane reformy idą w zapomnienie.

Grabowski posłużył się przykładem ustawy dotyczącej likwidacji gabinetów politycznych. Gdy u władzy była Platforma Obywatelska, projekt ten forsowało Prawo i Sprawiedliwość. Jednak gdy partia Kaczyńskiego doszła do władzy, sama również odrzuciła ustawę.

Zobacz także:  Znany dziennikarz zrównał z ziemią posłów Nowoczesnej. Uśmiejesz się do łez

Grabowski zarzucił również pani Katarzynie Lubnauer, że ta nie rozumie pojęcia opozycji konstruktywnej.

TVP Info, Bez retuszu, 3/09/17

MOCNY AKCENT NA POCZĄTEK TYGODNIA 🙂 …ja rozumiem to, że pani nie rozumie takiego pojęcia jak „opozycja konstruktywna” – powiedziałem ostatnio do przewodniczącej Nowoczesnej. Zanim to jednak powiedziałem, udało mi się doprowadzić do totalnej ciszy w studiu (pierwszy raz odkąd jestem posłem) – i uznaję to za swój sukces 🙂 Jeśli chcecie wiedzieć, co jeszcze powiedziałem pani przewodniczącej – sami zobaczcie i posłuchajcie. Oczywiście, jeśli macie partyjny punkt widzenia, to nie udostępniajcie tego i nie zostawiajcie lajka! 😉

Posted by Paweł Grabowski – Kukiz'15 on Monday, September 11, 2017

 
źródło: facebook.com, fanpage: Paweł Grabowski – Kukiz’15