Poseł PiS w ostrych słowach o Gronkiewicz-Waltz. Ostateczne podsumowanie prezydent Warszawy [wideo]

Poseł PiS Jan Mosiński był gościem programu „O co chodzi” w TVP Info. Wypowiedział się na temat dzikiej reprywatyzacji i zachowania prezydent Warszawy.

W krytycznym tonie podsumował Hannę Gronkiewicz-Waltz, która jego zdaniem pod wpływem wstydu powinna odejść ze stanowiska.

„Hanna Gronkiewicz-Waltz, biorąc pod uwagę te ostatnie doniesienia w prokuratury krajowej, powinna podać się do dymisji. Prezydent miasta, prezydent stolicy naszego kraju w centrum Europy nie dostrzegł przez tyle lat tego złodziejskiego procederu, który się dokonywał na oczach warszawiaków. O tym mówili warszawiacy, o tym pisali do pani prezydent. Do pani prezydent pisał również prezydent Lech Kaczyński jako głowa państwa.

Zobacz także:  Burza! Polityk PiS: Kaczyński winny zdrady Andrzeja Dudy

To nie przynosiło efektu żadnego, więc nie wiem, czy pani akceptowała taki scenariusz, a może była ubezwłasnowolniona działaniami szerszej grupy, nie wiemy. Ja bym chciał się dowiedzieć, ale no niestety jak widzimy, pani prezydent unika komisji weryfikacyjnej, więc możemy tylko snuć domniemania, dlaczego tak się stało, ale myślę, że tutaj dymisja byłaby taką honorową, takim honorowym wyjściem dla Hanny Gronkiewicz-Waltz, chociażby w kontekście ostatnich wydarzeń, jakie odnotowujemy” – powiedział poseł PiS.