Poseł Pięta tłumaczy, dlaczego Polska nie przyjmie uchodźców: „Żadne groźby i szantaże nie wywierają na nas wrażenia” [WIDEO]

Poseł PiS Stanisław Pięta jest zdecydowanie przeciwny przyjmowaniu uchodźców. Udzielił na ten temat obszernego wywiadu dla Gazety Polskiej VD.

Na nagraniu przedstawia liczne argumenty, dlaczego odmowna postawa Polski powinna być podtrzymana, przede wszystkim dla bezpieczeństwa wszystkich obywateli.

Nie obawia się żądań płynących z UE i zapewnia, że Polska nie ugnie się pod żadnymi naciskami. Wypowiada się również na temat poglądów PO i krytykuje jej postawę dotyczącą polityki migracyjnej.

„Te oczekiwania, też żądania, jakieś próby wywierania nacisku na Polskę przez instytucje unijne są oburzającym skandalem. Raz, że ci ludzie nie chcą przybyć na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, dwa, że mogą stanowić zagrożenie dla naszych obywateli, co więcej słyszeliśmy, że Państwo Islamskie w grupach uchodźczych zamierza przemycać do Europy swoich bojowników” – stwierdził.

Zobacz także:  Belgia od ubogacenia kulturowego już płacze. Oni wszystko niszczą [WIDEO]

Po chwili pochwalił rząd premier Beaty Szydło: „Dzięki polityce rządu Pani premier Beaty Szydło Polska jest krajem bezpiecznym, nie mamy tutaj tego typu zagrożeń, nikt nie napada w Polsce na ludzi z siekierą, z maczetą, nikt nie rozjeżdża na deptakach ludzi ciężarówkami. I ten stan zamierzamy utrzymać”.

Zobacz także:  PiS rośnie w siłę. Szeregi 'Klubu Władzy' po Gryglasie zasiliła kolejna posłanka

„Żadne groźby, żadne szantaże na nas nie wywierają jakiegoś wrażenia. (…) Żadnych imigrantów, żadnych terrorystów, takie jest stanowisko rządu Rzeczypospolitej Polskiej” – dodał poseł Pięta

Pełna wypowiedź posła Stanisława Pięty jest pocieszająca dla perspektywy Polski. Z takimi politykami obywatele mogą czuć się bezpieczniej.

źródło: youtube.com, kanał: Cyntia Harasim