Poseł Pięta tłumaczy, dlaczego Polska nie przyjmie uchodźców: „Żadne groźby i szantaże nie wywierają na nas wrażenia” [WIDEO]

Poseł PiS Stanisław Pięta jest zdecydowanie przeciwny przyjmowaniu uchodźców. Udzielił na ten temat obszernego wywiadu dla Gazety Polskiej VD.

Na nagraniu przedstawia liczne argumenty, dlaczego odmowna postawa Polski powinna być podtrzymana, przede wszystkim dla bezpieczeństwa wszystkich obywateli.

Nie obawia się żądań płynących z UE i zapewnia, że Polska nie ugnie się pod żadnymi naciskami. Wypowiada się również na temat poglądów PO i krytykuje jej postawę dotyczącą polityki migracyjnej.

„Te oczekiwania, też żądania, jakieś próby wywierania nacisku na Polskę przez instytucje unijne są oburzającym skandalem. Raz, że ci ludzie nie chcą przybyć na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, dwa, że mogą stanowić zagrożenie dla naszych obywateli, co więcej słyszeliśmy, że Państwo Islamskie w grupach uchodźczych zamierza przemycać do Europy swoich bojowników” – stwierdził.

Zobacz także:
Cezary Pazura nawołuje do postawienia się islamowi: 'Trwa wojna religijna' [WIDEO]

Po chwili pochwalił rząd premier Beaty Szydło: „Dzięki polityce rządu Pani premier Beaty Szydło Polska jest krajem bezpiecznym, nie mamy tutaj tego typu zagrożeń, nikt nie napada w Polsce na ludzi z siekierą, z maczetą, nikt nie rozjeżdża na deptakach ludzi ciężarówkami. I ten stan zamierzamy utrzymać”.

„Żadne groźby, żadne szantaże na nas nie wywierają jakiegoś wrażenia. (…) Żadnych imigrantów, żadnych terrorystów, takie jest stanowisko rządu Rzeczypospolitej Polskiej” – dodał poseł Pięta

Pełna wypowiedź posła Stanisława Pięty jest pocieszająca dla perspektywy Polski. Z takimi politykami obywatele mogą czuć się bezpieczniej.

źródło: youtube.com, kanał: Cyntia Harasim 

Komentarze

Dodaj komentarz
  1. Tak platfusy chcą zamachów. Dla nich życie człowieka nic nie znaczy. Ważne że będą mogli powiedzieć że rząd PIS sobie nie radzi bo giną ludzie. To jest obłuda. Słuchałem kiedyś Pitery jak w tv mówiła „zamachy są, były i będą” co nie znaczy że mamy w tym pomagać

  2. Dokladnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ale podobno platfusy przemycili jakis ciapatych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ziobro zajmij sie ta swolocza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.