Profesor Pawłowicz gasi Gasiuk-Pihowicz z Nowoczesnej [WIDEO]

Kamila Gasiuk-Pihowicz, której mąż doprowadził Nowoczesną niemalże do ruiny finansowej, znana jest ze swojego gadulstwa i napastliwości w dyskusjach z przeciwnikami politycznymi.

W związku z ostatnimi próbami uchwalenia ustaw przedstawionych przez prezydenta Andrzeja Dudę posłanka Gasiuk-Pihowicz miała spore pole do popisu w starciach z politykami Prawa i Sprawiedliwości.

Natrafiła jednak na opór ze strony profesor Krystyny Pawłowicz z PiS.

„Ja chciałam zaprotestować przeciwko porównywaniu przez panią Kamilę komunistycznych prokuratorów z dzisiejszymi prokuratorami. Nie wiem, ile Pani ma lat, Pani w piaskownicy mogła być, nie wiem gdzie. Pani nie ma prawa tego pamiętać, Pani kłamie” – rozpoczęła pani profesor.

Zobacz także:  Ryszard Petru zaorany przez starszą panią. Powiedziała samą prawdę! [WIDEO]

„Nośne jest takie odnoszenie wszystkiego do stalinizmu, komunizmu, PRL-u. Pani tego nie widziała. I mówienie że dzisiejsi prokuratorzy ze wszystkimi ich wadami, które na pewno mają, porównywanie ich jest po prostu tak skrajnie nieuczciwe, że brak mi słów” – dodała.

„Ale państwo słyniecie z takich właśnie demagogicznych porównań, kłamania na temat sędziów. Bo jak Pani obraża sędziów Trybunału, to Pani obraża wszystkich sędziów, również pana sędziego Żurka” – wskazała Krystyna Pawłowicz.

Zobacz także:  Europa w szoku. Morawiecki ujawnił fakty o Polsce, które zatajano latami!

„Wie Pani, chciałam tylko zwrócić uwagę, że Pani nie ma prawa w taki sposób takich paraboli robić, bo to pokazuje, że Pani nie ma zielonego pojęcia na temat PRL-u” – zakończyła posłanka Pawłowicz.