10 publicystów, których dorobek musisz znać

autor: Silar

1. Leszek Żebrowski

Leszek Żebrowski urodził się w Warszawie w 1955 roku. Znany jest jako działacz społeczno-polityczny oraz publicysta. Jest także ekonomistą z wykształcenia i historykiem z zamiłowania.

Od długiego czasu zajmuje się „badaniami historycznymi”. Dotyczą one podziemia antykomunistycznego oraz Narodowych Sił Zbrojnych.

Zobacz także:  Kolejne szaleństwa Manueli Gretkowskiej. W programie na żywo nabijała się z ludzi prawicy [wideo]

Jest zwolennikiem nacjonalistów i Ruchu Narodowego. Od 2013 roku został jednym z jego „doradców”. Uchodzi za jednego z najlepszych polityków historycznych w środowiskach skrajnie prawicowych.

Stanisław Michalkiewicz. autor: MEDIA WNET

2. Stanisław Michalkiewicz

Obecny prawnik i nauczyciel akademicki urodził się w 1947 roku. Jest także publicystą i autorem książek o tematyce politycznej.

Zobacz także:  Kolejne szaleństwa Manueli Gretkowskiej. W programie na żywo nabijała się z ludzi prawicy [wideo]

W czasach PRL był aktywnym działaczem opozycji. Związany jest z Wyższą Szkołą Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki w Warszawie, a także z Wyższą Szkołą Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

Swoje artykuły publikuje w „Opcji na prawo”, „Najwyższy CZAS”, „Powściągliwość i Praca”, „Nasza Polska”, „Dziennik Polski”, „Gazeta Polska”, „Moja rodzina” i w wielu innych. Jest także felietonistą Radia Maryja i Telewizji Trwam.