REPORTAŻ! Marsz Niepodległości 2017 – Jak tam jest naprawdę? [WIDEO]

Organizowany corocznie już od 2011 roku Marsz Niepodległości wzbudza ogromne emocje. Regularnie ściąga do stolicy dziesiątki tysięcy patriotów, z kolei strona lewicowo-liberalna nie może patrzeć na morze biało-czerwonych flag.

W tym roku do Warszawy przyjechało manifestować swoją polskość około 80 tysięcy osób. Tradycyjnie Marsz wyruszył spod Ronda Dmowskiego mostem Poniatowskiego, aż na błonia Stadionu Narodowego.

Zobacz także:  Poseł Kukiz'15 zniszczył polityka PO w sprawie aborcji. Wytknął hipokryzję opozycji [wideo]

Antyrządowe i antynarodowe media jak co roku alarmowały, że w stolicy zbierają się dziesiątki tysięcy faszystów, których w dodatku odwiedzili koledzy ze Słowacji, Włoch czy Hiszpanii.

Politycy liberalnej opozycji ostrzegali, że 11 listopada w Warszawie będzie śmiertelnie niebezpiecznie. Co zobaczyliśmy, gdy stawiliśmy się w sobotnie popołudnie przy Rondzie Dmowskiego?

Zobacz także:  Poseł Kukiz'15 zniszczył polityka PO w sprawie aborcji. Wytknął hipokryzję opozycji [wideo]

Głównie pozytywnie nastawionych ludzi – całe rodziny z dziećmi, młodzież i seniorów – wszyscy w biało-czerwonych barwach, najczęściej wzruszeni całym wydarzeniem, wzniosłością 11 listopada i widokiem patriotycznego tłumu sięgającego aż po horyzont. A czy warszawiacy czują się zagrożeni? Ten materiał rozwieje wszelkie wątpliwości: