Schetyna tłumaczy niskie poparcie w sondażach. Ma już plan, jak w wyborach rozgromić PiS

Prawo i Sprawiedliwość w ostatnich sondażach dystansuje opozycję. Co więcej, od tygodni przewaga ta jest systematycznie powiększana.

Grzegorz Schetyna ma jednak nowy pomysł na to, jak zmienić obecny stan rzeczy. Oto jego ostatnia wypowiedź dla Radia Zet: „Uważam, że odpowiedzią na sondaże może być dobra współpraca partii opozycyjnych. Polacy muszą mieć pewność, a przynajmniej wiarę, że opozycja jest w stanie stworzyć taką konstrukcję wyborczą, która pokona PiS”.

Co ciekawe, jeśli wierzyć sondażom, nawet koalicja PO+N.+PSL nie jest w tej chwili wystarczająca, aby w wyborach wyprzedzić PiS.

źródło: wp.pl

7 Comments

Dodaj komentarz
  1. GRZESIU -DYNDAŁO-ile dałeś za te nowe ząbki?( z moich podatków bądź co bądź,więc mam prawo wiedzieć) Tak się nimi chwalisz ,może mi załatwisz takie ? Ja wiem że jesteś w PO człowiekiem” OD ZAŁATWIANIA” DELIKATNYCH SPRAW .

  2. To niech pan łączy opozycję pod jednym sztandarem i to szybko. Tylko uprzedzam pana, że dotychczas wszystkie takie alianse w Polsce żle się kończyły.

  3. Ilekroć schetyny zgadzają się na imigrantów, tylekroć spada im w sondażach, chyba Polacy nie chcą tyrać na kogoś za darmo, wystarczy, że tyrają na bezużytecznych polityków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.