Skandal w TVP! Ksiądz wywołał gigantyczne oburzenie komentując śmierć Magdy Żuk! Miał rację? [WIDEO]

Opinia księdza była naprawdę kontrowersyjna. Pytanie jednak brzmi – czy nie miał on racji?

Ksiądz Henryk Zieliński był gościem TVP Info. Poruszona została sprawa śmierci Magdy Żuk, o której mówi ostatnio cała Polska.

Duchowny zaczął swoją wypowiedź dość mocno: „Znam też kraje arabskie, muzułmańskie. Kochane panie: wyjazd samotnej kobiety na wczasy do kraju arabskiego to jest proszenie się o nieszczęście. Nie osądzam tej kobiety, ale to jest proszenie się o nieszczęście„.

Ranking najbardziej wolnościowych posłów - miejsce 10

Opinia księdza wzbudziła olbrzymie kontrowersje w Internecie. Na Twitterze szalał zwłaszcza Marek Migalski.

W obronie księdza stanęło jednak w internecie poro osób. Internauci sugerują, że ciężko zaprzeczyć logice w jego słowach.

Oto najbardziej plusowany komentarz zamieszczony na Wykop.pl: „On powiedział dokładnie to co każdy myśli ale kretyńska poprawność polityczna „nakazuje” myśleć: „nie można generalizować, nie każdy arab to bandyta A WIĘC tam MUSI BYĆ bezpiecznie” <- i to jest ta pułapka„.

źródło: Wykop/Twitter

189 Comments

Leave a Reply
 1. no i co takiego powiedział , a co w tym jest nieprawdą , muzułmanie to dzicz jeśli chodzi o traktowanie kobiet , ale jeśli niektóre leciwe feministki potrzebują żeby 18 letni arab przetrzepał im dupę w tajemnicy to jak pójdą na współpracę w sprawie zbiorowych gwałtów to może wrócą żywe a kto wie czy nawet nie zadowolone i będą strugały w kraju wyzwolone kobiety którym facet jest nie potrzebny

 2. no i co takiego powiedział , a co w tym jest nieprawdą , muzułmanie to dzicz jeśli chodzi o traktowanie kobiet , ale jeśli niektóre leciwe feministki potrzebują żeby 18 letni arab przetrzepał im dupę w tajemnicy to jak pójdą na współpracę w sprawie zbiorowych gwałtów to może wrócą żywe a kto wie czy nawet nie zadowolone i będą strugały w kraju wyzwolone kobiety którym facet jest nie potrzebny

 3. no i co takiego powiedział , a co w tym jest nieprawdą , muzułmanie to dzicz jeśli chodzi o traktowanie kobiet , ale jeśli niektóre leciwe feministki potrzebują żeby 18 letni arab przetrzepał im dupę w tajemnicy to jak pójdą na współpracę w sprawie zbiorowych gwałtów to może wrócą żywe a kto wie czy nawet nie zadowolone i będą strugały w kraju wyzwolone kobiety którym facet jest nie potrzebny

 4. Popieram księdza w pełni tego słowa znaczeniu
  Kobita wyjeżdżając samotnie w takie kraje musi
  liczyć się z niespodziankami inna kultura

 5. Popieram księdza w pełni tego słowa znaczeniu
  Kobita wyjeżdżając samotnie w takie kraje musi
  liczyć się z niespodziankami inna kultura

 6. Popieram księdza w pełni tego słowa znaczeniu
  Kobita wyjeżdżając samotnie w takie kraje musi
  liczyć się z niespodziankami inna kultura

 7. migalski tępy UJ jesteś bo nie ogarniasz tego że śmierć tej młodej prostytutki to tylko dowód na prawdziwość tezy Ks ? czy już kisiel masz we łbie ?

 8. migalski tępy UJ jesteś bo nie ogarniasz tego że śmierć tej młodej prostytutki to tylko dowód na prawdziwość tezy Ks ? czy już kisiel masz we łbie ?

 9. migalski tępy UJ jesteś bo nie ogarniasz tego że śmierć tej młodej prostytutki to tylko dowód na prawdziwość tezy Ks ? czy już kisiel masz we łbie ?

 10. Od polwiecza wiadomo czego spodziewac mozna sie po ludziach z arabskich krajow. Ich kultura i stosunek do kobiet jest inny niz w europie i nir zmieni sie to przez nastepne stulecia taka religia i struktura kultury. A wyjazd kobiety do takiego kraju bez przyslowiowej obstawy tak jak znajomych, a najlepiej mezczyzny to tak jak wyjscie łodzia w morze gdy szaleje sztorm.MOZE COS ZLEGO SIE STANIE A MOZE NIE.

 11. Od polwiecza wiadomo czego spodziewac mozna sie po ludziach z arabskich krajow. Ich kultura i stosunek do kobiet jest inny niz w europie i nir zmieni sie to przez nastepne stulecia taka religia i struktura kultury. A wyjazd kobiety do takiego kraju bez przyslowiowej obstawy tak jak znajomych, a najlepiej mezczyzny to tak jak wyjscie łodzia w morze gdy szaleje sztorm.MOZE COS ZLEGO SIE STANIE A MOZE NIE.

 12. Od polwiecza wiadomo czego spodziewac mozna sie po ludziach z arabskich krajow. Ich kultura i stosunek do kobiet jest inny niz w europie i nir zmieni sie to przez nastepne stulecia taka religia i struktura kultury. A wyjazd kobiety do takiego kraju bez przyslowiowej obstawy tak jak znajomych, a najlepiej mezczyzny to tak jak wyjscie łodzia w morze gdy szaleje sztorm.MOZE COS ZLEGO SIE STANIE A MOZE NIE.

 13. Ksiądz powiedział prawdę i to żaden skandal.Problem w tym że w tym dokładnie przypadku to jeszcze nic nie jest wiadome.Co niektórzy szczekają i zwalają winę na Egipcjan tak jakby już śledztwo zostało zakończone i postawione zarzuty.Jeszcze nie zostało zakończone i zarzuty nie postawione. A jeżeli okaże się że sprawa zaczęła siè w Polsce i ma aspekt polski?Scenariuszy może być kilka i każdy możliwy.

 14. Ksiądz powiedział prawdę i to żaden skandal.Problem w tym że w tym dokładnie przypadku to jeszcze nic nie jest wiadome.Co niektórzy szczekają i zwalają winę na Egipcjan tak jakby już śledztwo zostało zakończone i postawione zarzuty.Jeszcze nie zostało zakończone i zarzuty nie postawione. A jeżeli okaże się że sprawa zaczęła siè w Polsce i ma aspekt polski?Scenariuszy może być kilka i każdy możliwy.

 15. Ksiądz powiedział prawdę i to żaden skandal.Problem w tym że w tym dokładnie przypadku to jeszcze nic nie jest wiadome.Co niektórzy szczekają i zwalają winę na Egipcjan tak jakby już śledztwo zostało zakończone i postawione zarzuty.Jeszcze nie zostało zakończone i zarzuty nie postawione. A jeżeli okaże się że sprawa zaczęła siè w Polsce i ma aspekt polski?Scenariuszy może być kilka i każdy możliwy.

 16. U kogo komunistyczny Pajacu Ksiadz wywolal oburzenie????, u mnie nie, ksiadz ma racje. u KOD-wcow i PO wszystko wywojuje oburzenie, to sa ludzie niedorobieni

 17. U kogo komunistyczny Pajacu Ksiadz wywolal oburzenie????, u mnie nie, ksiadz ma racje. u KOD-wcow i PO wszystko wywojuje oburzenie, to sa ludzie niedorobieni

 18. U kogo komunistyczny Pajacu Ksiadz wywolal oburzenie????, u mnie nie, ksiadz ma racje. u KOD-wcow i PO wszystko wywojuje oburzenie, to sa ludzie niedorobieni

 19. Ksiądz ma rację. Byłem u Arabów i widziałem jak patrzą na atrakcyjną kobietę z Europy nawet jak idzie ze swoim facetem. Nie chcę myśleć co by było gdyby późnym popołudniem szła samotnie.

 20. Ksiądz ma rację. Byłem u Arabów i widziałem jak patrzą na atrakcyjną kobietę z Europy nawet jak idzie ze swoim facetem. Nie chcę myśleć co by było gdyby późnym popołudniem szła samotnie.

 21. Ksiądz ma rację. Byłem u Arabów i widziałem jak patrzą na atrakcyjną kobietę z Europy nawet jak idzie ze swoim facetem. Nie chcę myśleć co by było gdyby późnym popołudniem szła samotnie.

 22. Oczywiscie, on ma zupelna racje. trzeba miec pol mozgu zeby myslec ze tam jest bezpiecznie. Ja bym nie pojechala z grupa ludzi a co dopiero samej…

 23. Oczywiscie, on ma zupelna racje. trzeba miec pol mozgu zeby myslec ze tam jest bezpiecznie. Ja bym nie pojechala z grupa ludzi a co dopiero samej…

 24. Oczywiscie, on ma zupelna racje. trzeba miec pol mozgu zeby myslec ze tam jest bezpiecznie. Ja bym nie pojechala z grupa ludzi a co dopiero samej…

 25. Przeciętny Arab ma białego za ateistę alkoholika a białą kobietę za dziwkę ateistkę. Chodzenie z rozpuszczonymi włosami to bycie rozpustną. Patrzenie w oczy to bezczelność, którą trzeba ukarać. Obudźcie się ludzie z politycznej poprawności. Oni mają teraz rok islamski 1438. Najgorsi są Egipcjanie, Libańczycy, Turkowie. Są oczywiście wśród nich ludzie kulturalni i pomocnie, ale jest też dużo dziczy i religijnych zjebów.

 26. Przeciętny Arab ma białego za ateistę alkoholika a białą kobietę za dziwkę ateistkę. Chodzenie z rozpuszczonymi włosami to bycie rozpustną. Patrzenie w oczy to bezczelność, którą trzeba ukarać. Obudźcie się ludzie z politycznej poprawności. Oni mają teraz rok islamski 1438. Najgorsi są Egipcjanie, Libańczycy, Turkowie. Są oczywiście wśród nich ludzie kulturalni i pomocnie, ale jest też dużo dziczy i religijnych zjebów.

 27. Przeciętny Arab ma białego za ateistę alkoholika a białą kobietę za dziwkę ateistkę. Chodzenie z rozpuszczonymi włosami to bycie rozpustną. Patrzenie w oczy to bezczelność, którą trzeba ukarać. Obudźcie się ludzie z politycznej poprawności. Oni mają teraz rok islamski 1438. Najgorsi są Egipcjanie, Libańczycy, Turkowie. Są oczywiście wśród nich ludzie kulturalni i pomocnie, ale jest też dużo dziczy i religijnych zjebów.

 28. Który normalny facet puszcza kobietę samą na taką wyprawę? Mój to nawet jak idę gdzieś po zmroku każe wziąć taksówkę i się nie wałęsać po mieście samej, a co dopiero samej do ciapaków jechać. -.-

 29. Który normalny facet puszcza kobietę samą na taką wyprawę? Mój to nawet jak idę gdzieś po zmroku każe wziąć taksówkę i się nie wałęsać po mieście samej, a co dopiero samej do ciapaków jechać. -.-

 30. Który normalny facet puszcza kobietę samą na taką wyprawę? Mój to nawet jak idę gdzieś po zmroku każe wziąć taksówkę i się nie wałęsać po mieście samej, a co dopiero samej do ciapaków jechać. -.-

 31. MIGALSKI Ty jestes chopie pojebany jaki rasizm ? Licza sie fakty tak jest i kropka , zycze Ci zebys pojechal tam na wczasy i zeby cie tam przeorali , ciekawe co bys powiedzial.
  Kobieta ginie nie pierwsza , a Ty takie rzeczy opowiadasz ksiadz ma racje !

 32. MIGALSKI Ty jestes chopie pojebany jaki rasizm ? Licza sie fakty tak jest i kropka , zycze Ci zebys pojechal tam na wczasy i zeby cie tam przeorali , ciekawe co bys powiedzial.
  Kobieta ginie nie pierwsza , a Ty takie rzeczy opowiadasz ksiadz ma racje !

 33. MIGALSKI Ty jestes chopie pojebany jaki rasizm ? Licza sie fakty tak jest i kropka , zycze Ci zebys pojechal tam na wczasy i zeby cie tam przeorali , ciekawe co bys powiedzial.
  Kobieta ginie nie pierwsza , a Ty takie rzeczy opowiadasz ksiadz ma racje !

 34. Tak wszyscy wiedzą że muzeumanie to pojeby po co tam jechała. Mogła wybrać Hiszpanie tak samo ciepło i nie ma jebanych terrorystów i gwalcicieli i tyle

 35. Tak wszyscy wiedzą że muzeumanie to pojeby po co tam jechała. Mogła wybrać Hiszpanie tak samo ciepło i nie ma jebanych terrorystów i gwalcicieli i tyle

 36. Tak wszyscy wiedzą że muzeumanie to pojeby po co tam jechała. Mogła wybrać Hiszpanie tak samo ciepło i nie ma jebanych terrorystów i gwalcicieli i tyle

 37. Święta prawda. Opinie jakie znam mówią jednoznacznie: jeśli nie poleciał chłopak – powinna zostać w kraju!!!
  Ks. Zieliński powiedział całą prawdę.

 38. Święta prawda. Opinie jakie znam mówią jednoznacznie: jeśli nie poleciał chłopak – powinna zostać w kraju!!!
  Ks. Zieliński powiedział całą prawdę.

 39. Święta prawda. Opinie jakie znam mówią jednoznacznie: jeśli nie poleciał chłopak – powinna zostać w kraju!!!
  Ks. Zieliński powiedział całą prawdę.

 40. Niestety, Ksiądz ma rację. To jest prawda. Ten co ubliża Księdzu, to albo nie rozumie, albo nie chce rozumieć, albo chce się wyżyć na Księdzu bo jest okazja – a raczej stworzył sobie okazję. Przykre, że zamiast myśleć i otworzyć oczy na to co się dzieje, choćby wokół – to błyszczy się jedynie głupotą i chamstwem.

 41. Niestety, Ksiądz ma rację. To jest prawda. Ten co ubliża Księdzu, to albo nie rozumie, albo nie chce rozumieć, albo chce się wyżyć na Księdzu bo jest okazja – a raczej stworzył sobie okazję. Przykre, że zamiast myśleć i otworzyć oczy na to co się dzieje, choćby wokół – to błyszczy się jedynie głupotą i chamstwem.

 42. Niestety, Ksiądz ma rację. To jest prawda. Ten co ubliża Księdzu, to albo nie rozumie, albo nie chce rozumieć, albo chce się wyżyć na Księdzu bo jest okazja – a raczej stworzył sobie okazję. Przykre, że zamiast myśleć i otworzyć oczy na to co się dzieje, choćby wokół – to błyszczy się jedynie głupotą i chamstwem.

 43. Istnieje wiele zagrożeń specyficznych dla kobiet właśnie. A mówienie o ryzyku ich wystąpienia nijak się ma do rasizmu!

 44. Istnieje wiele zagrożeń specyficznych dla kobiet właśnie. A mówienie o ryzyku ich wystąpienia nijak się ma do rasizmu!

 45. Istnieje wiele zagrożeń specyficznych dla kobiet właśnie. A mówienie o ryzyku ich wystąpienia nijak się ma do rasizmu!

 46. Krytykanci ksiedza, to bezmozgowe debile.Czy to nie jest prawda to, co on mowi?Popatrzcie sie na sasiednie panstwa, oswieconej Europy.Tzw.imigranci z krajow arabskich (czytaj:muzulmanie) to dzicz zadna sexu.Co tam wyprawiaja, to wywoluje przerazenie.Wyjazd samotnej, ladnej dziewczyny, to ryzyko na miare rosyjskiej ruletki, moze sie udac, ale mozna tez traffic na zboczencow z maska dobrodusznego araba.Otworzcie oczy, durnie zafascynowani sloncem arabskiego nieba.

 47. Krytykanci ksiedza, to bezmozgowe debile.Czy to nie jest prawda to, co on mowi?Popatrzcie sie na sasiednie panstwa, oswieconej Europy.Tzw.imigranci z krajow arabskich (czytaj:muzulmanie) to dzicz zadna sexu.Co tam wyprawiaja, to wywoluje przerazenie.Wyjazd samotnej, ladnej dziewczyny, to ryzyko na miare rosyjskiej ruletki, moze sie udac, ale mozna tez traffic na zboczencow z maska dobrodusznego araba.Otworzcie oczy, durnie zafascynowani sloncem arabskiego nieba.

 48. Krytykanci ksiedza, to bezmozgowe debile.Czy to nie jest prawda to, co on mowi?Popatrzcie sie na sasiednie panstwa, oswieconej Europy.Tzw.imigranci z krajow arabskich (czytaj:muzulmanie) to dzicz zadna sexu.Co tam wyprawiaja, to wywoluje przerazenie.Wyjazd samotnej, ladnej dziewczyny, to ryzyko na miare rosyjskiej ruletki, moze sie udac, ale mozna tez traffic na zboczencow z maska dobrodusznego araba.Otworzcie oczy, durnie zafascynowani sloncem arabskiego nieba.

 49. Krytykanci ksiedza, to bezmozgowe debile.Czy to nie jest prawda to, co on mowi?Popatrzcie sie na sasiednie panstwa, oswieconej Europy.Tzw.imigranci z krajow arabskich (czytaj:muzulmanie) to dzicz zadna sexu.Co tam wyprawiaja, to wywoluje przerazenie.Wyjazd samotnej, ladnej dziewczyny, to ryzyko na miare rosyjskiej ruletki, moze sie udac, ale mozna tez traffic na zboczencow z maska dobrodusznego araba.Otworzcie oczy, durnie zafascynowani sloncem arabskiego nieba.

 50. Krytykanci ksiedza, to bezmozgowe debile.Czy to nie jest prawda to, co on mowi?Popatrzcie sie na sasiednie panstwa, oswieconej Europy.Tzw.imigranci z krajow arabskich (czytaj:muzulmanie) to dzicz zadna sexu.Co tam wyprawiaja, to wywoluje przerazenie.Wyjazd samotnej, ladnej dziewczyny, to ryzyko na miare rosyjskiej ruletki, moze sie udac, ale mozna tez traffic na zboczencow z maska dobrodusznego araba.Otworzcie oczy, durnie zafascynowani sloncem arabskiego nieba.

 51. Krytykanci ksiedza, to bezmozgowe debile.Czy to nie jest prawda to, co on mowi?Popatrzcie sie na sasiednie panstwa, oswieconej Europy.Tzw.imigranci z krajow arabskich (czytaj:muzulmanie) to dzicz zadna sexu.Co tam wyprawiaja, to wywoluje przerazenie.Wyjazd samotnej, ladnej dziewczyny, to ryzyko na miare rosyjskiej ruletki, moze sie udac, ale mozna tez traffic na zboczencow z maska dobrodusznego araba.Otworzcie oczy, durnie zafascynowani sloncem arabskiego nieba.

 52. Ja tez znam kraje arabskie i potwierdzam słowa księdza. Takie wyjazd niesie za soba spore ryzyko. Ksiądz w tej krótkiej 3 razy podkreślił że NIE OSADZA TEJ KOBIETY. Nie sposób mu nie przyznac racji!

 53. Ja tez znam kraje arabskie i potwierdzam słowa księdza. Takie wyjazd niesie za soba spore ryzyko. Ksiądz w tej krótkiej 3 razy podkreślił że NIE OSADZA TEJ KOBIETY. Nie sposób mu nie przyznac racji!

 54. Ja tez znam kraje arabskie i potwierdzam słowa księdza. Takie wyjazd niesie za soba spore ryzyko. Ksiądz w tej krótkiej 3 razy podkreślił że NIE OSADZA TEJ KOBIETY. Nie sposób mu nie przyznac racji!

 55. Jestem arabem i mojej żonie czy córki nie wysłałbyelm sama do naszych krajów. Tak samo postepowaliby wszyscy którzy mają jeszcze cokolwiek w głowie i mają swój honor! Brawo dla księdza,

 56. Jestem arabem i mojej żonie czy córki nie wysłałbyelm sama do naszych krajów. Tak samo postepowaliby wszyscy którzy mają jeszcze cokolwiek w głowie i mają swój honor! Brawo dla księdza,

 57. Jestem arabem i mojej żonie czy córki nie wysłałbyelm sama do naszych krajów. Tak samo postepowaliby wszyscy którzy mają jeszcze cokolwiek w głowie i mają swój honor! Brawo dla księdza,

 58. Co za durny tytuł????? Po prostu chcecie żeby to czytać i wymyślacie kretyńskie tytuły!!!!!
  Jaki skandal?? Jakie oburzenie???
  Facet powiedział prawdę!!!!!!!!!!!!!
  A o św.p pani Magdzie powiedział bardzo delikatnie

 59. Co za durny tytuł????? Po prostu chcecie żeby to czytać i wymyślacie kretyńskie tytuły!!!!!
  Jaki skandal?? Jakie oburzenie???
  Facet powiedział prawdę!!!!!!!!!!!!!
  A o św.p pani Magdzie powiedział bardzo delikatnie

 60. Co za durny tytuł????? Po prostu chcecie żeby to czytać i wymyślacie kretyńskie tytuły!!!!!
  Jaki skandal?? Jakie oburzenie???
  Facet powiedział prawdę!!!!!!!!!!!!!
  A o św.p pani Magdzie powiedział bardzo delikatnie

 61. Ale prawda jest taka jak głosi ksiądz. Ja nie pozwoliłbym mojej córce jechać samej do kraju arabskiego. Wy pozwolilibyście?

 62. Ale prawda jest taka jak głosi ksiądz. Ja nie pozwoliłbym mojej córce jechać samej do kraju arabskiego. Wy pozwolilibyście?

 63. Ale prawda jest taka jak głosi ksiądz. Ja nie pozwoliłbym mojej córce jechać samej do kraju arabskiego. Wy pozwolilibyście?

 64. Migalski, pogadałeś w oborze. ty Wiejski filozofie niczym Wałęsa. Nie ubliżaj księdzu., nie dorosłeś mu do pięt, Ksiądz jest Polakiem i Patriotą. Ostrzega młode Polki przed arabami którzy mają kozy za żony.

 65. Migalski, pogadałeś w oborze. ty Wiejski filozofie niczym Wałęsa. Nie ubliżaj księdzu., nie dorosłeś mu do pięt, Ksiądz jest Polakiem i Patriotą. Ostrzega młode Polki przed arabami którzy mają kozy za żony.

 66. Migalski, pogadałeś w oborze. ty Wiejski filozofie niczym Wałęsa. Nie ubliżaj księdzu., nie dorosłeś mu do pięt, Ksiądz jest Polakiem i Patriotą. Ostrzega młode Polki przed arabami którzy mają kozy za żony.

 67. Pan Marek Migalski i jego kmentarze to jest to „gigantyczne oburzenie w internecie”? UWAGA bede kolejnym rasistą i powiem oktropne słowa. TAK! Kobiety zwłaszcza samotne są zaczepiane przez arabów. Zaczepki te potrafią kończyć się w różny sposób.

 68. Pan Marek Migalski i jego kmentarze to jest to „gigantyczne oburzenie w internecie”? UWAGA bede kolejnym rasistą i powiem oktropne słowa. TAK! Kobiety zwłaszcza samotne są zaczepiane przez arabów. Zaczepki te potrafią kończyć się w różny sposób.

 69. Pan Marek Migalski i jego kmentarze to jest to „gigantyczne oburzenie w internecie”? UWAGA bede kolejnym rasistą i powiem oktropne słowa. TAK! Kobiety zwłaszcza samotne są zaczepiane przez arabów. Zaczepki te potrafią kończyć się w różny sposób.

  • Pawel Tys nie jest rasista i to nie sa okropne slowa. TO teraz CI cos powiem ale ni mow tego nikomu bo mozesz miec klopoty. Wiesz kim ONI sa? napewno nie mozna ich nazwac zwierzetami, bo byla by to obraza zwierzat. TO PUSTYNNE DIABLY. Maja tylko trzy mysli. Komus gardlo poderznac kogo albo co z*****c i kogos oszukac.

 70. Migalski. . wyślij do arabowa samotnie swoją własną córkę, bratanicę, siostrzenicę czy kogo tam pan masz. To może wtedy klapeczki z oczków szybciej opadną.

 71. Migalski. . wyślij do arabowa samotnie swoją własną córkę, bratanicę, siostrzenicę czy kogo tam pan masz. To może wtedy klapeczki z oczków szybciej opadną.

 72. Migalski. . wyślij do arabowa samotnie swoją własną córkę, bratanicę, siostrzenicę czy kogo tam pan masz. To może wtedy klapeczki z oczków szybciej opadną.

 73. Zgadza sie to jest prawda ,tym sie roznia zwyczaje ‚kultura arabow’.samotne kobiety nigdy nie powinny tam jezdzic!

 74. W tym wypadku ksiadz ma apsolutnia racje. A co do jej chlopaka to chce mu powiedziec : Wixxer & Losser. Pozatym pytam gdzi byla jej rodzina? . Czy w polsce sa naprawde tak naiwni ludzie???.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Gimnazjalistki brutalnie pobiły koleżankę! Poszło o chłopaka! [WIDEO]

Wielkie zaskoczenie! Doradca Trumpa w Polsce! Odwiedził Kaczyńskiego i…