„Sku*wysynu, nie miałeś prawa tego zrobić”. Słowa zrozpaczonej Zuzi po koncercie Dezertera

Zuzanna postanowiła podzielić się swoimi przykrymi doświadczeniami ze znajomymi w Internecie. Umieściła emocjonalny wpis na Facebooku, a ten szybko stał się bardzo popularny.

Dziewczyna opowiedziała o tym, co ją bardzo zabolało i uraziło, a miało miejsce podczas koncertu Dezertera.

„10 września, koncert Dezertera. Przyszłam, bawiłam się świetnie. Świetnie, dopóki któremuś oblechowi nie przyszło do głowy podnieść mojej sukienki i złapać mnie za pośladki. To nie jest pierwsza taka sytuacja i nie zamierzam więcej milczeć na ten temat. Skurwielu, nie miałeś prawa tego zrobić. Nie miałeś prawa naruszyć mojej cielesności. Bawiło cię to? Teraz niech każda moja łza wkurwienia, wstydu i poczucia zeszmacenia spadnie na ciebie potrójnym cierpieniem. Nie miałeś prawa ośmieszyć mnie w ten sposób” – napisała.

Zobacz także:  Policjant przerywa utwór wykonywany przez bohatera programu 'Państwo w Państwie'. Niecodzienna awantura w Polsacie [wideo]

Przeżycie to było dla Zuzanny tak trudne, że kontynuowała dalej swoją opowieść, aby przekazać ją światu:

„Wiele dziewczyn, kobiet, moich koleżanek, nie wie, że mają prawo o tym mówić. Wiele nie ma odwagi. Internet aktualnie jest najlepszym środkiem przekazu. To mój manifest. Moja siostra ogoliła swoje włosy tylko dlatego, żeby nie być jedynie kawałkiem mięsa, być mniej atrakcyjną dla mężczyzn i móc się w końcu od tego uwolnić” – kontynuowała.

„Moja przyjaciółka została zaciągnięta do mieszkania obcego faceta, a kiedy nie spełniła jego chorych wyobrażeń, sam się do niej zaspokoił wbrew jej woli, ale ona nie miała siły i odwagi czegokolwiek z tym zrobić. Wiem kto to, ale człowiek chodzi bezkarny. To są jedynie dwie historie pośród kilkudziesięciu z (jedynie!) mojego najbliższego otoczenia. Oszpecenie siebie czy ucieczka nie jest rozwiązaniem. Pamiętajcie, że nic nie usprawiedliwia naruszania waszego ciała” – podsumowała na swoim profilu na Facebooku.

Dlaczego nie mogę wyjść wyglądając jak chcę, żeby jakiś facet nie złapał mnie za tyłek? 10 września, koncert Dezertera….

Posted by Zuzanna Zuzu Sekuła on Sunday, September 10, 2017

 
źródło: facebook.com, fanpage: Zuzanna Zuzu Sekuła, pikio.pl, wp.pl