Sławomir Neumann ostro o porażce Jarosława Kaczyńskiego i odwołaniu ministrów: ‚To, co było, było dnem dna’ [wideo]

Sławomir Neumann

Sławomir Neumann wypowiedział się na temat rekonstrukcji rządu. Ocenił, że jest to porażka Jarosława Kaczyńskiego. Powiedział, że odeszli ministrowie, którzy już od dawna nie cieszyli się poparciem Platformy Obywatelskiej.

„Ta rekonstrukcja to jednak jest porażka Jarosława Kaczyńskiego, bo odwołani zostali ministrowie, co do których Platforma składała wnioski o wotum nieufności, a których z dużą zaciekłością bronił Jarosław Kaczyński, mówiąc, że są świetnymi ministrami. Dzisiaj okazało się, że to Platforma miała rację” – powiedział Sławomir Neumann.

Zobacz także:  Grzegorz Schetyna skompromitował się w RMF FM. Redaktor Mazurek wystawił mu pałę z logiki [wideo]

„Niestety jeszcze w rządzie zostało kilku ministrów, co do których składaliśmy wnioski o wotum nieufności, a oni przetrwali tę rekonstrukcję, Mamy nadzieję, że nie długo, bo przypomnę, że minister Jurgiel także był podmiotem wniosku o wotum nieufności, a także pani minister Zalewska. To są też osoby, które należy z tego rządu szybko odwołać. Nowym dajemy szanse, ale też zadania, licząc, że w ciągu tych kilku najbliższych dni i tygodni wykażą się, że są lepsi niż ci, którzy zostali odwołani, bo naprawdę to, co było, było już dnem dna” – dodał Neumann.