Stefan Niesiołowski obraził posła Prawa i Sprawiedliwości w Sejmie: „Meduza nie ma mózgu, a żyje” [WIDEO]

Stefana Niesiołowskiego kolejny raz poniosło. Podczas posiedzenia w ostrych słowach obraził posła PiS Dominika Tarczyńskiego.

Gdy wypowiadał się na temat obronności kraju, przerwał swój wywód po to, aby złośliwie porównać posła do meduzy.

„Panie Jenocie, jest takie zwierzę, które się nazywa meduza. I to jest pewien fenomen. Meduza nie ma mózgu, a żyje na świecie już 200 mln lat. Jak się zastanawiałem, jak to możliwe… jak pana widzę, to jest to możliwe jednak!” – powiedział z zadowoleniem Stefan Niesiołowski, kierując swoje słowa do posła PiS Dominika Tarczyńskiego.

Po jego słowach sala wybuchła śmiechem. W Internecie znalazło się jednak wielu przeciwników byłego posła PO, którzy uważają, że ta wypowiedź była nie na poziomie. Parlamentarzysta nie powinien się w ten sposób zwracać do innych, bo obowiązują go pewne zasady kultury.

Zobacz także:
PILNE! Andrzej Duda zwołuje Zgromadzenie Narodowe. Powód jest jasny

źródło: twitter.com, profile: PikuśPOL, Dominik Tarczyński, wiadomości.wp.pl

5 Comments

Dodaj komentarz
  1. Nie przysylajcie mi tego debila niesiolowskiego. Powinien byc i miec pensje wojciecha siemiona, stary teatr i spalony, wsi polskiej. Obelga dla Polakow, jesli twierdzi , tak ogolnie, ze mozna sie najesc szczawiem przydroznym. Kurwa mac ,kto to jest ,ze moze zajmowac jakies stanowisko. Burek, taki jak za rewolucji pazdz… chlopi widzac kobiecy obraz u Cara, gwalcili obrazy

    • Powinni z PO wybrsc tego jelopa na swego szefa mieli by dsls y ciong cyrku jednego widza .To cos owinni dawno wywalic na zbity pysk.

  2. CO SIĘ DZIWICIE TAK MOŻE POWIEDZIEĆ CZŁOWIEK KTÓRY MA MÓZG WIELKOŚCI ORZESZKA ZIEMNEGO ,MALO TEGO BO OBIJA SIĘ ON O CZEREP TEGO PAJACA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.