Świąteczna, wzruszająca reklama Allegro podbija świat! [WIDEO]

Świąteczna reklama Allegro, która wzrusza do łez podbija internet. Internauci z całego świata są zachwyceni uroczym, emerytowanym emigrantem z Polski, który rozczulił już blisko 2 miliony osób. 

Nowy świąteczny spot Allegro pod hasłem „Czego szukasz w Święta?” opublikowany na początku tygodnia viralowo rozszedł się po sieci.

Głównym bohaterem jest emerytowany mężczyzna, który udowadnia, że nigdy nie jest za późno na naukę języków obcych.

Widzimy, jak dzień po dniu zmaga się z obcym językiem i z niecierpliwością czekamy na puentę, która jak się okazuje, wzrusza do łez.

O świątecznej reklamie Allegro napisał „The Huffington Post” – największy amerykański portal informacyjny, który uważa, że reklama Allegro jest mocnym kandydatem do tytułu najlepszego świątecznego spotu tego roku.

Czytelnicy „The Huffington Post” podzielają opinie autorów artykułu. Wielu internautów przyznaje, że nie udało im się powstrzymać łez.

15 Comments

Leave a Reply
  1. Oczywiście rodzinka musi być multi kulti. Znam dzieci które urodziły sie w UK i dobrze mówią po polsku. Kiepski scenariusz.

  2. Oczywiście rodzinka musi być multi kulti. Znam dzieci które urodziły sie w UK i dobrze mówią po polsku. Kiepski scenariusz.

  3. Oczywiście rodzinka musi być multi kulti. Znam dzieci które urodziły sie w UK i dobrze mówią po polsku. Kiepski scenariusz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Estonia: Rezerwiści wezwani na pilne ćwiczenia bojowe!

Nazwał Obamę „sk***synem”. Po rozmowie z Trumpem jest zachwycony