Szwecja: Rzucają się na naszą choinkę bożonarodzeniową jak porąbani. Dobrze wiecie, kto to robi [WIDEO]

Szwecja imigranci

Złośliwi twierdzą, że Szwecja to nie kraj, tylko stan umysłu. Argumentują to tym, że bezmyślnie sprowadził sobie na głowę całe morze niewykształconych przybyszy z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.

Wszyscy myślący racjonalnie spodziewali się, że bogata Szwecja będzie miała z tego powodu bardzo poważne problemy w przyszłości. Szwedzi oczywiście tego nie przewidzieli.

Poniższy film przedstawia własnie jeden z takich problemów. Nakręcono go w Szwecji i widać na nim, jak grupa obcych kulturowo przybyszy rzuca przedmiotami w choinkę bożonarodzeniową.

To jednak nie wszystko. Panowie całą chmarą wchodzą na choinkę i próbują z niej zerwać gwiazdę znajdującą się na jej szczycie. Złośliwi twierdzą, że to właśnie jest to obiecywane nam przez lewicę ubogacenie kulturowe, jakie mieli nam dać imigranci.

Jedno jest pewne. Nie jest to pierwszy i z pewnością nie ostatni filmik ze Szwecji, po którym można złapać się za głowę i zacząć się zastanawiać nad instynktem samozachowawczym tej lewicowej społeczności.