Szydło nie daje za wygraną Merkel! W mocnym nagraniu apeluje o zagwarantowanie mieszkańcom Europy bezpieczeństwa [WIDEO]

Relacje pomiędzy Polską a Unią Europejską są wyjątkowo napięte. Premier Beata Szydło uznała, że niektórzy unijni politycy są dla naszego kraju niesprawiedliwi. Ona nie zamierza z kolei na to bezczynnie patrzeć.

„Dzisiaj w obliczu wyzwań, które stoją przed nami, Europejczycy nie mogą dać się podzielić. Niech partykularne interesy poszczególnych państw nie przysłaniają najważniejszego obecnie zadania, jakim jest zagwarantowanie bezpieczeństwa mieszkańcom naszego kontynentu” – powiedziała polska premier.

Beata Szydło stwierdziła również, że zamierza bronić swobód obywatelskich, takich jak wolny rynek czy swobodna konkurencja. Można się więc spodziewać w najbliższym czasie wielu ciężkich rozmów pomiędzy Polską a Unią Europejską .

źródło: twitter.com, profil: Beata Szydło

Komentarze

Dodaj komentarz
  1. Niemcy maja Merkel, która jest inteligentnym dyplomata popierającym swój kraj i Europę. Niemcy maja do niej zaufanie. A co maja Polacy? Polacy maja Szydło, bezmyślna kobieta, która nie ma własnego zdania tylko gada co jej psychopata z początkami demencji rozkazuje. Jak długo Szydło wytrzyma te niemożliwa sytuacje? Juz w tej chwili wyglada okropnie, bo żyć w zakłamaniu przez taki długi czas jest niemożliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.