Ta wypowiedź feministki zatkała dziennikarza: „Nie przeszkadzałoby mi, gdyby mama poddała mnie aborcji” [WIDEO]

Grupa kobiet zbierała podpisy pod projektem „Ratujmy kobiety”. Wśród lewicowych aktywistek znalazła się również Justyna Klimasara. Kobieta znana między innymi z krytycznych wypowiedzi o Żołnierzach Wyklętych.

Gdy dziennikarz zadał kobiecie kilka pytań, z pomocą musiała przyjść jej doświadczona feministka. Wypowiedzi starszej pani wprowadziły dziennikarza w osłupienie.

Kobieta stwierdziła między innymi, że być może jej mama zdecydowała się na poród, bo nie była dobrze „uświadomiona”. Staruszka powiedziała, że nie przeszkadzałoby jej, gdyby jej rodzicielka poddała się aborcji.

Zobacz także:
Szokujące wypowiedzi uczestników 'Czarnego wtorku'. Gdzie jest moralność tych ludzi? [WIDEO]

Co ciekawe, zbiórka została przerwana, gdy dziennikarz dalej drążył temat edukacji seksualnej oraz Żołnierzy Wyklętych.

źródło: twitter.com, profil: Pikuś_POL

6 Comments

Dodaj komentarz
  1. Trudno żeby jej przeszkadzało że matka poddała by się aborcji będąc Z NIĄ w ciąży bo by się wtedy nie urodziła i jej by nie było. I podejrzewam że gdyby wiedziała co z niej wyrośnie to kto wie….

  2. Tak, ma rację. Byłoby o jedną idiotkę mniej na świecie. A tak, wszyscy muszą męczyć się z komentarzami 😋

  3. Ta stara rura wydchowa ,powinna wiedziec ze mamusia byla bardzo uswiadomiona ze sie dzieci nie zabija moze nie byla uswiadomiona o aborcji ale moglaby ja wyrzucic do smietnika zaraz po urodzeniu ….ZASTAMOW SIE GLUPIA BABO NAD TYM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.