Tarczyński merytorycznie wypunktował Timmermansa w zagranicznej telewizji! [WIDEO]

Poseł Prawa i Sprawiedliwości ma ostatnio naprawdę dobry okres. Już po raz kolejny udało mu się przykuć uwagę mediów.

Ponadto warto zaznaczyć, że nie robi tego grając na emocjach, a po prostu bezlitośnie punktuje swoich opozycjonistów.

Tym razem Dominik Tarczyński wystąpił w telewizji TRT World:

– Mamy traktat, w którym jest mowa o naszych prawach do własnych decyzji i reform, a te obecne były bardzo dobrze znane ludziom podczas naszej kampanii wyborczej. I to my zostaliśmy wybrani jako pierwsza w historii partia, z poparciem, dzięki któremu nie musieliśmy wchodzić w koalicję z inną partią. Mamy olbrzymie społeczne poparcie dla naszych reform. Mamy teraz olbrzymie poparcie – podkreślał poseł.

Następnie Tarczynski zabrał się za komentarze Fransa Timmermansa odnośnie stanu demokracji w Polsce. Zagraniczny polityk wielokrotnie zgłaszał bowiem obawy o kondycję naszego kraju:

– Demokracja w Polsce ma się świetnie. Ludzie mogą protestować. Mogą mówić: „My się z tym nie zgadzamy”. I to prawdopodobnie jest ta grupa społeczeństwa, która nie głosowała na Prawo i Sprawiedliwość. Cieszę się, że nikt nie strzela do tych protestujących, jak to miało miejsce podczas kadencji poprzedniego rządu, który po takich wydarzeniach mówił, że nic się nie stało, bo używali gumowych pocisków. Taka jest teraz rzeczywistość w Polsce – dodał.

źródło: niezlomni.com/youtube.com