Tarczyński w minutę gasi posłów PO! [WIDEO]

W trakcie sejmowej debaty o SN poseł PiS Dominik Tarczyński wyszedł na mównicę ze słowami skierowanymi do posłów Platformy Obywatelskiej.

Poseł na początku wystąpienia zadał pytanie posłom PO: ,,Czy prawdą jest, że za czasów Platformy woda wzrosła o 27% i ograniczyliście dostęp do rzek?”.

Po chwili zaczął: ,,Półtora tysiąca ludzi jest pod sejmem, ale poseł Nitras widzi 30 tysięcy. (…) Ale gdzie te 2 miliony Wałęsy? Ojejku, nie ma”.

Cała wypowiedź posła Tarczyńskiego na poniższym nagraniu:

Zobacz także:
Poseł Tarczyński ostro o relacjach na linii Polska-UE! Uderza również w Tuska oraz Timmermansa! [WIDEO]

Komentarze

Dodaj komentarz
 1. Brawo PIS
  Jak by tak dalej poszlo to by sprzedali tlen w Polskim powietrzu i zalozyli by francuzi liczniki za kazdy oddech trzeba by bylo placic tak jak zrobili z miernikami ciepla na kaloryferach odkad sprzedli cieplownie Francuskiej Engie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • PO służba Niemiecka SprzedawczyKi i (Francuzy jedna klika) donosiciele i Zdrajcy Inni kradną ale PO to ZDRADZIECKIE SPRZEDAWCZYKI

 2. Tarczu nieźle pojechał. I miał rację, co najzabawniejsze.
  co nie zmienia faktu, że dzisiejsza opozycja to tłuki targowickie.

 3. Niemiecka Socjotechnika rżnie łby Polakom niemiłosiernie a my przez 8 lat łykaliśmy wszystko co spreparowane przez proniemiecką Platformę jak pelikany i flamingi różowe! a w Polsce czaple siwe,kormorany i łabędzie!Panom z byłej PO już dziękujemy! czas w którym robili laskę innym narodom dobiegł końca! naród pamięta! jak Sikorski powiedział: To nie PIS tylko Platforma robi laskę nie tylko amerykanom ale jak widzimy wszyscy równierz Niemcom! naród wszystko widział! i was ocenił! Czas robienia lasek przeszedł do niechlubnej waszego rządzenia historii! i jestem pewien że tak w przyszłości historia proniemiecką Platformę oceni. Polsko! narodzie! czas z niemieckich wpływów Platformy się wyrwać i Polaków obudzić! Przed wojną tępych! obrońców wszystkiego co niemieckie w Polsce nazywano, Volksdeutschami! te współczesne proniemieckie gadziny muszą mieć tego świadomość! zaraz po wojnie rozliczano się z takimi szybko i bezpowrotnie! To nie jest już Polskie liberalne niewinne! nowoczesne proniemieckie, proeuropejskie sympatyzowanie! tylko działanie świadome na szkodę własnego narodu! i muszą o tym wiedzieć! zdawać sobie sprawę z tego co naród o nich myśli! na razie naród jeszcze z nimi polemizuje, wchodzi w utarczki słowne, lecz cierpliwość swoją naród Polski dumą i honorem swoich bohaterów poległych za Polskę ma ograniczoną! Trzeba zacząć nazywać rzeczy po imieniu! dość z Volksdeutschami zabawy w niewinny liberalizm proniemiecko niby europejski! szkodzący Polsce i narodowi Polskiemu! Szybkimi krokami zbliża się repolonizacja mediów! Polska wstała z kolan! zdrajców już nie będzie tolerować tylko ich rozliczy! Jesteśmy Polskim bohaterom poległym za naszą wolność to winni! Dzisiaj to nie naród niemiecki jest wrogiem Polski! tylko proniemieccy politycy z Platformy i Nowoczesnej wraz z Wałęsą i Frasyniukiem są niebezpieczni! Widzą jak ciężko naród podnosi Polskę z kolan, a oni dalej na kolanach i łokciach poddańczo prostytuują się Niemcom! Cóż to za dziecię wyrodne, w obronie niemieckich wpływów napuszcza na Polaków dawne postkomunistyczne, bojówki esbecko ubeckie a dzisiaj proniemieckie i hańbiąc ojczyznę po władzę z drugich a nie Polskich rąk sięga haniebnie. Zdelegalizować Platformę i Nowoczesną dla dobra Polski i Polaków natychmiast! koniecznie! https://www.facebook.com/andrzej.olkiewicz.9/posts/1284237041685767

  • Ale wam tu nacjonalistyczne łebki zryło na maksa. Tak, niezbyt dawno by pamiętać, krzyczano w Niemczech, że wszystko co złe to żydzi i komuniści, Skończyło się rzezią. Czy wam się to podoba czy nie, KORZYSTAMY z Niemców i ich gospodarki od lat, to co u nas działa najczęściej działa dzięki współpracy a nie wojny z nimi, a schizofreni jedzą z tej ręki jednocześnie na nią warcząc. Nie podoba się deal UE? wystąpić jak UK. Nie współpracować z Niemcami czy Francuzami i się szybko okaże, że dołączymy do Białorusi w ekspresowym tempie. w retoryce wyznawców PIS rządzi jedna retoryka: jedyni sprawiedliwi herosi otoczeni zmową i spiskiem całego świata i prędzej wszystko spalą i zniszczą byle ich było na wierzchu, każdy kto uważa inaczej jest zdrajcą.To jest słynne T.K.M. w nowym wydaniu i jako żywo Niemcy – lata 30. Ja w swoim otoczeniu i pracy już zbieram efekty działania obecnych Misiewiczów na regionalnym szczeblu i karier jak z filmu „Kariera Nikodema Dyzmy”. Wódz PS jedno a praktyka swoje i dzieją się u mnie sprawy bez precedensu od czasów komuny. Prędzej zagłosują na Stalina czy Hitlera niż jakiegokolwiek pociotka czy przyjaciela PIS jak się nie ogarną i natychmiast szubrawców w swoich szeregach nie pozamiatają i nie naprawią szkód.

   • Bo PO nawtykało takiemu bredni do glowy że To my czerpiemy z niemieckiej czy francuskiej gospodarki haha… Gdyby tak było jak myslisz to gówno obchodzilaby sytuacja Polski te kraje ktore tak intensywnie i bez problemu wyssysaly nasza gospodarke!! To dzieki Polsce dzisiaj sa wlasnie tak rozwiniete!!! Obudz sie czlowieku i skoncz karmic sie tym przeterminowanym żarciem ktore Ci nie smakuje ale bedziesz to żarł bo ktos powiedzial że to jest smaczne!

  • Ja bym proponował trochę poluzować gumy w gaciach i wyluzować ogólnie, bo jeszcze jakaś żyłka pęknie i będzie po zabawie w hejtera

 4. Na wstępie zaznaczam, że jestem zagorzałym przeciwnikiem PO i Swetru…żeby nie było.

  To wystąpienie to jakaś farsa. Tak się zachowuje poseł na Sejm? Tak się zachowuje komediant. Oni żrą się jak psy. TO jest karygodne.

 5. czy w końcu zaczniecie samodzielnie myśleć!!! nie widzicie ,że obecnie rządzący sprzedali nas USrAelowi, ,że będziemy Judeopolonią, oni wszyscy reprezentują INTERESY nie nas ale ich ……..

 6. Zdelegalizowac to mozecie, chociaz teraz wszystkiego co najgorsze mozna sie spodziewac od tych zagorzalych co plackiem leza w kosciolach a w plecy noz

 7. A ja współczuję panu Jarkowi – stracił brata, coś tam mu się w życiu i widać także w głowie nie poukładało, stres przez wiele lat związany z pracą, wrzeszcząca i okradająca Polskę ówczesna partia rządząca…I trzeba sobie jednak otwrcie powiedzieć, że nie ma znaczenia czy poseł PIS, czy platformy przez ostatnie 8 lat to każdy robił tak, aby się dorobić naszym kosztem. jedni robili to w sposób mniej widoczny , subtelny a inni robią to w sposób bezpośredni, prymitywny niekiedy, jaki z resztą możemy zaobserwować teraz w sejmie – wypisz wymaluj folwark Orwella. Martwi mnie tylko jedna rzecz i tej jednej jedynej się boję najbardziej – tych setek tysięcy Polaków którzy głosowali na PIS i którzy dziś to wszystko co się dzieje nazywają dobrą zmianą…najprościej użyć epitetów na stronie, obrzucić kogoś błotem i argumentować że – „PO robiło tak samo przez 8 lat”. Czyli PO kradło to my też możemy? wtf? najprościej odpowiadać na chamstwo chamstwem – najtrudniej na chamstwo odpowiezieć z kulturą i poszanowaniem. Zastanawiam się…… ile osób się do tego komentarza odniesie w sposób negatywny. Pozdrawiam

 8. „Ja bez żadnego trybu. Wiem, że boicie się prawdy, ale nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego śp. brata. Niszczyliście go, zamordowaliście, jesteście kanaliami”. Tak się wypowiada obecny władca Polski. Psychopata. Wstyd.

 9. Ten występ to popis pajaca, który brak argumentów chce przykryć liczbami.
  Złośliwość to nie jest droga do debaty która powinna mieć miejsce w sejmie. Akurat byłem pod sejmem w niedzielę i w czwartek i było dużo więcej niż 1500 ludzi poważnych, grzecznych, fajnych ludzi i nie było żadnych partii o nikt nie przywoził lidzi autokarami pełmy spontan.

 10. No cóż, jaka partia i środowisko takie działania i obyczaje. Buta i chamstwo wylewa się przy każdej okazji i nawet jak czasami mają w czymś rację to działają tak, że w zasadzie jest to do śmieci. Kiedyś myślałem, że PIS nie jest specjalne groźny, najwyżej będzie wstyd i potrzeba wielu przeprosin reszty świata ale jest to do w miarę łatwego naprawienia. Teraz uważam, że się myliłem, ciężko będzie naprawić efekty obecnych rządów i już w „terenie” widać jak niskich lotów ludzie działają i robią błyskawiczne kariery z klucza partyjnego jak w filmie ” Kariera Nikodema Dyzmy”

 11. CO UCZYNIĆ, ŻEBY STWORZYĆ WARUNKI OBIEKTYWNEGO I WYRAŹNIE PRZYSPIESZONEGO ROZWOJU POLSKI?
  Polityka kadrowa w Polsce, także w odniesieniu do kandydatów na posłów oraz kandydatów na wysokie funkcje kierownicze w Polsce wymaga koniecznej wstępnej selekcji psychologicznej. Nie powinno się dopuszczać ludzi z zaburzeniami osobowości mających ukrytą potrzebę robienia zła, neurotyków – różnych dewiantów, z zaburzeniami emocjonalnymi nawet dwubiegunowymi, przewlekle chorych, ludzi którzy nie potrafią uczciwie sobie radzić w codziennym życiu. Można dobrać i dostosować narzędzia pomiaru w/w zaburzeń w obiektywnej wstępnej selekcji psychologicznej kandydatów, żeby uchronić Polskę od zachowań kompromitujących.
  Proponuję opracować shock listę skwantyfikowanych statystycznie rachunkiem prawdopodobieństwa obiektywnych zalet i wad rejonu wyborczego lub problemu krajowego, z którego szukamy kandydata na posła lub problemu merytorycznego w odniesieniu do funkcji ministra, wojewody, prezydenta miasta, starosty lub burmistrza, wójta, dyrektora, prezesa, itp. Zapraszamy np. około 30 kandydatów bez względu na orientację polityczną i w godzinę badamy jego zdolność technologii pracy mózgu. W laptopie ma skwantyfikowaną rachunkiem prawdopodobieństwa szok listę problemów chodzi o to, żeby ułożyć program działania na 4 lata, np. dla kandydata na posła itp. problemu koherentny z właściwym lokalnym budżetem, który wnosi realne wartości innowacyjne. Po określonym czasie psycholog prowadzący badania wyłącza program badania kandydatów i automatycznie wyświetla na laptopie i tablicy elektronicznej obiektywny wynik w badaniu 0-1. Pięciu kandydatów z najlepszymi wynikami poddajemy badaniu testem na styl kierowania, przecież realizację programu na cztery czy pięć lat będzie wykonywał za pośrednictwem zespołu specjalistów. Trzecie badanie wykonuje się na określenie stanu zdrowia. – nie należy dopuszczać nawet zdolnych kandydatów z przewlekła niewydolnością zdrowotną. TAKIE WYSELEKCJONOWANIE 3 KANDYDATÓW ZGŁASZAMY NA LISTĘ WYBORCZĄ, Tuż po wyborach wprowadzamy obowiązkowe szkolenie psychologiczne techniki rozwiązywania sporów/konfliktów oraz techniki negocjacji. – Tak jak stosuje się w wielkiej polityce na Uniwersytecie Harvard ale w mniejszym wymiarze programowym.
  Szanowni Rodacy wyborcy i polityczni decydenci, propozycja selekcji i badań kandydatów przyniesie dla dobra Polski i polityki międzynarodowej same korzyści. To jest bardzo uczciwa droga do przyśpieszonego dobrobytu Polski, także w relacjach międzynarodowych. Ta propozycja w realizacji wyraźnie poprawi kondycję psychologiczną, zdrowotną i egzystencjonalną społeczeństwa polskiego.
  Z wyrazami szacunku dla obiektywnej mądrości, innowacyjności, kultury I UCZCIWOŚCI ludzkiej, — Ferdynand Barbasiewicz , autor metody klawiterapii i EDENU XXI WIEKU.
  Proszę o liczne rozpowszechnianie proponowanej polityki i selekcji kadrowej.

 12. majac przed soba DEBILA warto zabierac głos-szkoda on sie tym nakreca-a gdyby go zostawic samego ze soba-no moze tylko podrzucic LUSTERKO-i niech sie eksploatuje

 13. Panie Tarczyński,jestem pod ogromnym wrazeniem Pańskiej elokwencji,to było bezbłędne. Nareszcie mamy polityków z których możemy byc dumni.Świetnie Pan reprezentuje Polskę , szybko i odważnie ripostuje krytyczne uwagi dziennikarki.Wielkie brawa,to było godne obejrzenia wystąpienie.

 14. Ciekawe czy ten czlowiek spoglada od czasu do czasu w lustro.Twarz diabla.Nigdy nie slydzalam madrej wypowiedzi tego posla.Za co mu placa.Powinien pan koniecznie spotkac sie z Michalczewskim niech mu pan nie odmawia.On pana wyprostuje.Co z marszem miliona? O tym prosze mowic.Mial byc milion a bylo 150 osb.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Petru wychodzi na mównicę, a sala skanduje: ,,Przeproś żonę! Przeproś żonę!” [WIDEO]

Targalski w TVP Info: Prezydent to wspólnik Targowicy! [WIDEO]