Tarczyński w minutę gasi posłów PO! [WIDEO]

W trakcie sejmowej debaty o SN poseł PiS Dominik Tarczyński wyszedł na mównicę ze słowami skierowanymi do posłów Platformy Obywatelskiej.

Poseł na początku wystąpienia zadał pytanie posłom PO: ,,Czy prawdą jest, że za czasów Platformy woda wzrosła o 27% i ograniczyliście dostęp do rzek?”.

Po chwili zaczął: ,,Półtora tysiąca ludzi jest pod sejmem, ale poseł Nitras widzi 30 tysięcy. (…) Ale gdzie te 2 miliony Wałęsy? Ojejku, nie ma”.

Cała wypowiedź posła Tarczyńskiego na poniższym nagraniu:

6 Comments

Dodaj komentarz
 1. Ciekawe czy ten czlowiek spoglada od czasu do czasu w lustro.Twarz diabla.Nigdy nie slydzalam madrej wypowiedzi tego posla.Za co mu placa.Powinien pan koniecznie spotkac sie z Michalczewskim niech mu pan nie odmawia.On pana wyprostuje.Co z marszem miliona? O tym prosze mowic.Mial byc milion a bylo 150 osb.

 2. Panie Tarczyński,jestem pod ogromnym wrazeniem Pańskiej elokwencji,to było bezbłędne. Nareszcie mamy polityków z których możemy byc dumni.Świetnie Pan reprezentuje Polskę , szybko i odważnie ripostuje krytyczne uwagi dziennikarki.Wielkie brawa,to było godne obejrzenia wystąpienie.

 3. majac przed soba DEBILA warto zabierac głos-szkoda on sie tym nakreca-a gdyby go zostawic samego ze soba-no moze tylko podrzucic LUSTERKO-i niech sie eksploatuje

 4. CO UCZYNIĆ, ŻEBY STWORZYĆ WARUNKI OBIEKTYWNEGO I WYRAŹNIE PRZYSPIESZONEGO ROZWOJU POLSKI?
  Polityka kadrowa w Polsce, także w odniesieniu do kandydatów na posłów oraz kandydatów na wysokie funkcje kierownicze w Polsce wymaga koniecznej wstępnej selekcji psychologicznej. Nie powinno się dopuszczać ludzi z zaburzeniami osobowości mających ukrytą potrzebę robienia zła, neurotyków – różnych dewiantów, z zaburzeniami emocjonalnymi nawet dwubiegunowymi, przewlekle chorych, ludzi którzy nie potrafią uczciwie sobie radzić w codziennym życiu. Można dobrać i dostosować narzędzia pomiaru w/w zaburzeń w obiektywnej wstępnej selekcji psychologicznej kandydatów, żeby uchronić Polskę od zachowań kompromitujących.
  Proponuję opracować shock listę skwantyfikowanych statystycznie rachunkiem prawdopodobieństwa obiektywnych zalet i wad rejonu wyborczego lub problemu krajowego, z którego szukamy kandydata na posła lub problemu merytorycznego w odniesieniu do funkcji ministra, wojewody, prezydenta miasta, starosty lub burmistrza, wójta, dyrektora, prezesa, itp. Zapraszamy np. około 30 kandydatów bez względu na orientację polityczną i w godzinę badamy jego zdolność technologii pracy mózgu. W laptopie ma skwantyfikowaną rachunkiem prawdopodobieństwa szok listę problemów chodzi o to, żeby ułożyć program działania na 4 lata, np. dla kandydata na posła itp. problemu koherentny z właściwym lokalnym budżetem, który wnosi realne wartości innowacyjne. Po określonym czasie psycholog prowadzący badania wyłącza program badania kandydatów i automatycznie wyświetla na laptopie i tablicy elektronicznej obiektywny wynik w badaniu 0-1. Pięciu kandydatów z najlepszymi wynikami poddajemy badaniu testem na styl kierowania, przecież realizację programu na cztery czy pięć lat będzie wykonywał za pośrednictwem zespołu specjalistów. Trzecie badanie wykonuje się na określenie stanu zdrowia. – nie należy dopuszczać nawet zdolnych kandydatów z przewlekła niewydolnością zdrowotną. TAKIE WYSELEKCJONOWANIE 3 KANDYDATÓW ZGŁASZAMY NA LISTĘ WYBORCZĄ, Tuż po wyborach wprowadzamy obowiązkowe szkolenie psychologiczne techniki rozwiązywania sporów/konfliktów oraz techniki negocjacji. – Tak jak stosuje się w wielkiej polityce na Uniwersytecie Harvard ale w mniejszym wymiarze programowym.
  Szanowni Rodacy wyborcy i polityczni decydenci, propozycja selekcji i badań kandydatów przyniesie dla dobra Polski i polityki międzynarodowej same korzyści. To jest bardzo uczciwa droga do przyśpieszonego dobrobytu Polski, także w relacjach międzynarodowych. Ta propozycja w realizacji wyraźnie poprawi kondycję psychologiczną, zdrowotną i egzystencjonalną społeczeństwa polskiego.
  Z wyrazami szacunku dla obiektywnej mądrości, innowacyjności, kultury I UCZCIWOŚCI ludzkiej, — Ferdynand Barbasiewicz , autor metody klawiterapii i EDENU XXI WIEKU.
  Proszę o liczne rozpowszechnianie proponowanej polityki i selekcji kadrowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.