Uczestniczka Powstania Warszawskiego ostro o zachowaniu Michała Rachonia! [WIDEO]

Dziennikarz TVP Michał Rachoń w trakcie programu ,,Minęła 20″ postanowił odnieść się do kontrowersyjnej reklamy napoju energetycznego.

Na początku przypomniał o ofiarach Powstania Warszawskiego, następnie otworzył puszkę z napojem i bez słowa wylał zawartość na podłogę. Po chwili zgniótł opakowanie i wyrzucił za siebie.

Zachowanie dziennikarza w ostrych słowach skomentowała uczestniczka Powstania Warszawskiego.

Hanna Stadnik, sanitariuszka i łączniczka walcząca w powstaniu, krótko podsumowała demonstracje Michała Rachonia: ,,To głupota i niepoważne zachowanie”.

Podkreśliła również, że jest usatysfakcjonowana przeprosinami: ,,Trzeba ich raczej uświadomić, dokształcić, a nie wygłupiać się i rzucać puszkami, bo to również jest zachowanie nie do przyjęcia. Tak się bawią dzieci, a nie poważni ludzie”.

Zobacz także:
KODziarze i lewica wyją. Rachoń na żywo w TVP Info pokazał, co myśli o "nowoczesnym" marketingu Tigera [WIDEO]

Przypomnijmy szeroko komentowane zachowanie Michała Rachonia:

29 Comments

Dodaj komentarz
  • treści nie pochwalają, oraz nie pochwalają kretyńskiego zachowania tego dziennikarzyny. Bojkot ok, zachowanie Rachonie nie ok. Kumasz? Prościej się nie da wytłumaczyć.

 1. Tak jak by Polacy tego nie robili też fałszują historie i to na potegę kulturę to się wynosi z domu a nie z chlewa panie R,i pozostali sfrustrowani wpisowicze.

 2. Jako członek Światowego Żwiązku Żołnierzy Armi Krajowej w pełni popieram Pana Rachonia-Przelana Polska Krew w walce o Niepodległość i Suwerennośc Ojczyzny wymga Czci i Szacunku dla ofiary którrzy złożyli na ołtarzu Ojczyzny-swe życie i zdrowie to też moii towarzysze broni.JAKO POLAKA,Ta Pani ma wlasny pogląd i może go mieć-ja też mam inny uważąm iz dośc pokazywania fauka Bohaterom Polskim-to sie nazywa w jezyku prostego żołnierza sku.wysyństwo,Pogardzać Pamiącia Poległych,Obyczaj z innego kregu kulturowego-czyli sovietikus w akcji.Dlatego ta Pani nie jest dla mnie najmniejszym autorytetem,czym nas mniej tym więcej owych malowanych bohaterów,nieustannie konfabulujacych o swych zasługach czasami słuchać już tego nie można.

 3. To była od początku zamierzone. Najpierw obrażają uczucia i patriotyzm poźniej przepraszają i wpłacają kase. Sprzedaż skacze

 4. Dla mnie Pan Rachoń postąpił jak prawdziwy PATRIOTA nie rozumiem co owa paniusia chce zdziałać.Uważa że pokazanie na forum publiczne swojego niezadowolenia jest złe (prawdopodobnie to działa Otwarty Dialog )FEFEFE

 5. Za taki srodkowy palec leje sie po pysku,a tej pani za taki pokaz wystarczy zwykle slowo ,,przepraszam”.duzo nie wymaga,za tyle ofiar,żal.

 6. Witam! Jednej osobie nie spodobał się czyn który miliony Polaków pochwalają i popierają a media od razu robią z tego aferę ,Kim jest ta Pani że jest zdanie w ogóle jest brane pod uwagę ??? to są już „jaja do kwadratu” drodzy państwo. A co z tymi którym się spodobała reakcja Pana Rachonia,jest ich przecież kilka milionów,dlaczego nikt nie bierze tych ludzi pod uwagę ,hmmm? może ktoś chce wyeliminować tego dziennikarza z gry,co? ; facet miał jaja żeby w tym zakłamanym świecie powiedzieć jak jest , a teraz ktoś go opluwa ,wstyd mi za tę panią i za ludzi o takich poglądach ,co do tej staruszki to może na stare lata coś się jej pomieszało i dlatego mówi to co jej ślina na język przyniesie.Pozdrawiam wszystkich !

 7. Akurat chcą wkręcić panią sanitariuszkę . Inna uczestniczka powstania chwali Legie za kolejna oprawę a ta pani uznałaby iż to „spoko” mieć w dupie powstanie i powstańców

 8. Juz raz AK pokazalo milosierdzie bolszewikom,w zamian mieli kule w potylice. Nie wolno Im odpuszczac bo to zaraza. A niemcy musza zaplacic za krzywdy.
  Ale polecam metode WC aby nie kupowac napojow tej firmy. Czesc I chwala bohaterom

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Cejrowski w TVP: „Niech zdechnie!” Entuzjaści Tigera i Obywatele RP wkurzeni [WIDEO]

TVN zmienia właściciela. Nowe władze nie chcą TVN24!