10 powodów, które przemawiają za tym, że UFO i kosmici mogą istnieć

1. Ogromny wszechświat

Za istnieniem życia pozaziemskiego przemawia niewyobrażalna wielkość wszechświata. Średnica widzialnego Wszechświata wynosi 91-93 miliarda lat świetlnych. Nikt nie jest w stanie dokładnie policzyć ile galaktyk znajduje się w kosmosie.

Naukowcy wykonywali różne oszacowania za pomocą Teleskopu Hubble’a. Badał on wycinek nieba, a dokładnie 1/10 000 000 jego części. W jednym fragmencie odkryto ponad 10 000 galaktyk. Zakładając, że podobna liczba galaktyk istnieje na innych fragmentach nieba, naukowcy uznali, że jest 100 mld galaktyk w widzialnej części Wszechświata.

Dodatkowe badania naukowe przyniosły zaskakujące wnioski. Odkryto, że galaktyk jest dużo więcej niż sądzono, może ich być nawet 2 biliony. W samej Drodze Mlecznej znajduje się od 100 do 400 miliardów gwiazd.Tak ogromne liczby przemawiają za tym, że życie pozaziemskie powinno gdzieś jeszcze istnieć.

Zobacz także:  Jean-Claude Juncker opowiada o UFO w Parlamencie Europejskim: "Przywódcy innych planet są bardzo zaniepokojeni przyszłością UE" [wideo]

„Gdybyśmy byli sami w Kosmosie, byłoby to okropne marnotrawstwo przestrzeni.” – cytat z filmu Kontakt.

2. Dowody ze starożytności i średniowiecza

Wiele osób myśli, że UFO było obserwowane jedynie w XX wieku i czasach współczesnych. Jest to błędny pogląd. Fenomen UFO obserwowany był od tysięcy lat we wszystkich częściach świata. Można tu wymienić rysunki naskalne.

Przykładem są te stworzone przez Starożytnych Indian w Południowej Ameryce, jak również malowidła ścienne w Tanzanii. Znane są równiez malowidła z jaskini „Pech Merle”, niedaleko „Le Cabrerets” datowane na 17 000 – 15 000 r. p.n.e.

Zobacz także:  Jean-Claude Juncker opowiada o UFO w Parlamencie Europejskim: "Przywódcy innych planet są bardzo zaniepokojeni przyszłością UE" [wideo]

Ślady UFO możemy odnaleźć przyglądając się rzeźbom i malowidłom dawnych cywilizacji. Przykładem może tutaj być Starożytny Egipt.

UFO bardzo często zapisywało swoją obecność na obrazach. Obrazy, które sugerują obecność UFO w tamtych czasach to: Glorification of the Eucharist, Israel put your hope in the Lord, Miracle of the snow, La Tebaide, Triumph of Summer, Madonna with Saint Giovannino, Baptism of Christ, Crucifixion of Christ, The Annunciation, The life of mary, Flaming Horns i wiele innych.