Szokujące ustalenia Witolda Gadowskiego i biura Lampart Detektywi: Magdalena Ż. padła ofiarą handlarzy ludźmi! [WIDEO]

Dziennikarz śledczy Witold Gadowski dotarł do raportu autorstwa biura detektywistycznego Lampart na temat śmierci Magdaleny Ż. Z raportu wynika, że dziewczyna padła ofiarą handlarzy ludźmi.

– Na podstawie ustaleń biura detektywistycznego Lampart powstała teza, że mieliśmy do czynienia z działalnością grupy przestępczej, do której nieświadomie została wciągnięta ofiara. W wyniku działań tej grupy historia skończyła się tragicznie, czyli śmiercią Magdaleny Ż. – stwierdził Witold Gadowski w rozmowie z portalem PolskieRadio.pl.

Dziennikarz  śledczy ujawnia, że przy okazji sprawy Magdaleny Ż. pojawił się też wątek narkotykowy.

– Okazało się, że na terenie Bogatyni (miasto rodzinne kobiety) i okolic skupowana jest pseudoefedryna, która potem używana jest do produkcji metamfetaminy. Informacje, że jest to proceder na ogromną skalę otrzymałem m.in. od przedstawicieli branży farmaceutycznej. Gotowy narkotyk trafia następnie do Wrocławia, który według moich informatorów jest centrum dystrybucji metamfetaminy w Polsce – powiedział Gadowski.

Macron uderza w Polskę! Ucierpi nasza gospodarka!

– Pragnę podkreślić, że biuro detektywistyczne Lampart bierze odpowiedzialność za to, co udało im się ustalić. Mają też gotowy raport. Myślę, że jest to na tyle jednoznaczne, że warto mówić o tym publicznie – dodał.

Biuro Lampart Detektywi wydało oświadczenie w tej sprawie. Publikujemy je w całości poniżej.

Szanowni Państwo,
Informujemy, iż w dniu dzisiejszym (16.05.2017) o godzinie 14:45 złożyliśmy do następujących organów:
1. Prokuratura Krajowa, Ul. Rakowiecka 26/30, 02-528 Warszawa
2. Centralne Biuro Śledcze Policji, Ul. Podchorążych 38, 00-463 Warszawa

Sonda w "Wiadomościach": Kot Prezesa z większym szacunkiem niż liderzy opozycji [WIDEO]

Zawiadomienie zawierające kompletny raport, sprawozdanie, materiały i informacyjne, ustalenia i notatki, które po weryfikacji przez Organy Państwowe naszym zdaniem będą pomocne w rozwiązaniu tajemniczej śmierci Magdaleny.

Za pomocą pozyskanych w wyniku naszego postępowania informacji i materiałów wskazaliśmy precyzyjnie:

1. 72 osoby powiązane bezpośrednio i/lub pośrednio z uczestnictwem w zorganizowanej grupie przestępczej oraz śmiercią Magdaleny

2. 32 spółki powiązane ze strukturami biznesowymi grupy przestępczej

3. Osoby, które brały udział w niejasnych okolicznościach śmierci Magdaleny w jednym ze szpitali

Witold Gadowski o przemówieniu Trumpa: Gazeta Wyborcza zawyje [WIDEO]

4. Stronę internetową wraz z lokalizacją serwera, z której odbywa się zarządzanie zamówieniami dziewczyn, między innymi z Polski

5. Graficzną siatkę powiązań struktur osobowych i biznesowych grupy przestępczej oraz powiązań ze sprawą śmierci i zaginięcia 2 innych kobiet

Wierzymy, iż nasze wskazania i ustalenia pomogą Organom Państwowym w uzupełnieniu ich wiedzy, a następnie doprowadzą do ukarania osób odpowiedzialnych za ten czyn.

Deklarujemy pełną gotowość do dalszej pomocy i współpracy z Organami Państwowymi oraz pragniemy serdecznie podziękować wszystkim anonimowym informatorom i osobom zgłaszającym się do nas w tej sprawie, ponieważ wiele ustaleń bez ich pomocy byłoby niemożliwych.

Biuro Lampart Group SA

54 Comments

Leave a Reply
 1. Moim zdaniem nie ma co liczyć na organy państwowe. W dodatku jeśli to prawda, że 32 spółki zamieszane. Pewnie wszystko pójdzie pod dywan

 2. Moim zdaniem nie ma co liczyć na organy państwowe. W dodatku jeśli to prawda, że 32 spółki zamieszane. Pewnie wszystko pójdzie pod dywan

 3. Moim zdaniem nie ma co liczyć na organy państwowe. W dodatku jeśli to prawda, że 32 spółki zamieszane. Pewnie wszystko pójdzie pod dywan

 4. Bardzo ciekawe, co na to Rutkowski? Całkiem inne ustalenia, powiedziałbym, że sprzeczne. Jeżeli teza biura Lampart się potwierdzi to Krzychu jest spalony. Będzie to najlepszym dowodem na to że człowiek który znany jest ze swojej (fajnej?) fryzury bronił interesów ludzi w to umoczonych. Innej opcji nie ma.

 5. Bardzo ciekawe, co na to Rutkowski? Całkiem inne ustalenia, powiedziałbym, że sprzeczne. Jeżeli teza biura Lampart się potwierdzi to Krzychu jest spalony. Będzie to najlepszym dowodem na to że człowiek który znany jest ze swojej (fajnej?) fryzury bronił interesów ludzi w to umoczonych. Innej opcji nie ma.

 6. Bardzo ciekawe, co na to Rutkowski? Całkiem inne ustalenia, powiedziałbym, że sprzeczne. Jeżeli teza biura Lampart się potwierdzi to Krzychu jest spalony. Będzie to najlepszym dowodem na to że człowiek który znany jest ze swojej (fajnej?) fryzury bronił interesów ludzi w to umoczonych. Innej opcji nie ma.

 7. Bardzo ciekawe, co na to Rutkowski? Całkiem inne ustalenia, powiedziałbym, że sprzeczne. Jeżeli teza biura Lampart się potwierdzi to Krzychu jest spalony. Będzie to najlepszym dowodem na to że człowiek który znany jest ze swojej (fajnej?) fryzury bronił interesów ludzi w to umoczonych. Innej opcji nie ma.

  • On już dawno jest spalony. Ostatnio wypowiadała się matka tej modelki Karoliny, że dużo pieniędzy wziął, nic się nie dowiedział i zawinął.
   Albo matka tej Iwony co Rutkowski na sam koniec jej powiedział że ” Może kiedyś jej powie” co się stało. Wszystkie trzy zabójstwa powiązane do jednego klubu i znajomych i w każdych pojawia się Rutkowski i nic nie potrafi się dowiedzieć, albo wie i nie chce mówić.

 8. Bardzo ciekawe, co na to Rutkowski? Całkiem inne ustalenia, powiedziałbym, że sprzeczne. Jeżeli teza biura Lampart się potwierdzi to Krzychu jest spalony. Będzie to najlepszym dowodem na to że człowiek który znany jest ze swojej (fajnej?) fryzury bronił interesów ludzi w to umoczonych. Innej opcji nie ma.

  • On już dawno jest spalony. Ostatnio wypowiadała się matka tej modelki Karoliny, że dużo pieniędzy wziął, nic się nie dowiedział i zawinął.
   Albo matka tej Iwony co Rutkowski na sam koniec jej powiedział że ” Może kiedyś jej powie” co się stało. Wszystkie trzy zabójstwa powiązane do jednego klubu i znajomych i w każdych pojawia się Rutkowski i nic nie potrafi się dowiedzieć, albo wie i nie chce mówić.

 9. Bardzo ciekawe, co na to Rutkowski? Całkiem inne ustalenia, powiedziałbym, że sprzeczne. Jeżeli teza biura Lampart się potwierdzi to Krzychu jest spalony. Będzie to najlepszym dowodem na to że człowiek który znany jest ze swojej (fajnej?) fryzury bronił interesów ludzi w to umoczonych. Innej opcji nie ma.

  • On już dawno jest spalony. Ostatnio wypowiadała się matka tej modelki Karoliny, że dużo pieniędzy wziął, nic się nie dowiedział i zawinął.
   Albo matka tej Iwony co Rutkowski na sam koniec jej powiedział że ” Może kiedyś jej powie” co się stało. Wszystkie trzy zabójstwa powiązane do jednego klubu i znajomych i w każdych pojawia się Rutkowski i nic nie potrafi się dowiedzieć, albo wie i nie chce mówić.

 10. Super, prawda powinna ujrzeć światło dzienne tylko po „rewelacjach” z konferencji prasowej to trudne będzie. Pewnie skończy się zamknięciem biura 🙁

 11. Super, prawda powinna ujrzeć światło dzienne tylko po „rewelacjach” z konferencji prasowej to trudne będzie. Pewnie skończy się zamknięciem biura 🙁

 12. Super, prawda powinna ujrzeć światło dzienne tylko po „rewelacjach” z konferencji prasowej to trudne będzie. Pewnie skończy się zamknięciem biura 🙁

 13. Całkiem zręczna reklama biura. W dodatku jeśli to wszystko są bzdury to i tak będzie można powiedzieć, że daliśmy prokuraturze wiele dokumentów ale niestety ona je zlekceważyła. Zła prokuratura

 14. Całkiem zręczna reklama biura. W dodatku jeśli to wszystko są bzdury to i tak będzie można powiedzieć, że daliśmy prokuraturze wiele dokumentów ale niestety ona je zlekceważyła. Zła prokuratura

 15. Całkiem zręczna reklama biura. W dodatku jeśli to wszystko są bzdury to i tak będzie można powiedzieć, że daliśmy prokuraturze wiele dokumentów ale niestety ona je zlekceważyła. Zła prokuratura

 16. Brawo Witold Gadowski! Szacunek za odwagę i głośne mówienie o poważnym problemie, który wg miejscowych władz rzekomo nie istnieje. Proszę przyjechać do Zgorzelca i Bogatyni, napisze Pan nie tylko artykuł ale książkę życia. W komentarzach do artykułów na stronach zgorzeleckich podawane są ksywki dilerów, miejsca gdzie handlują i inne charakterystyczne cechy. Od kilkunastu lat piko wytwarzają i sprzedają ci sami ludzie, aż dziwne, że policja ich nie zna i nie widzi problemu. Jogi, Gumiś, Chudzik… Z jogim to ciężka sprawa, bo ponoć chroni go brat S. który robi dla ABW. Zapraszamy.

 17. Brawo Witold Gadowski! Szacunek za odwagę i głośne mówienie o poważnym problemie, który wg miejscowych władz rzekomo nie istnieje. Proszę przyjechać do Zgorzelca i Bogatyni, napisze Pan nie tylko artykuł ale książkę życia. W komentarzach do artykułów na stronach zgorzeleckich podawane są ksywki dilerów, miejsca gdzie handlują i inne charakterystyczne cechy. Od kilkunastu lat piko wytwarzają i sprzedają ci sami ludzie, aż dziwne, że policja ich nie zna i nie widzi problemu. Jogi, Gumiś, Chudzik… Z jogim to ciężka sprawa, bo ponoć chroni go brat S. który robi dla ABW. Zapraszamy.

 18. Brawo Witold Gadowski! Szacunek za odwagę i głośne mówienie o poważnym problemie, który wg miejscowych władz rzekomo nie istnieje. Proszę przyjechać do Zgorzelca i Bogatyni, napisze Pan nie tylko artykuł ale książkę życia. W komentarzach do artykułów na stronach zgorzeleckich podawane są ksywki dilerów, miejsca gdzie handlują i inne charakterystyczne cechy. Od kilkunastu lat piko wytwarzają i sprzedają ci sami ludzie, aż dziwne, że policja ich nie zna i nie widzi problemu. Jogi, Gumiś, Chudzik… Z jogim to ciężka sprawa, bo ponoć chroni go brat S. który robi dla ABW. Zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Niemiec w skradzionym w Rosji busie wpadł na polsko-ukraińskim przejściu granicznym!

Redakcja / Kontakt