Szokujące ustalenia Witolda Gadowskiego i biura Lampart Detektywi: Magdalena Ż. padła ofiarą handlarzy ludźmi! [WIDEO]

Dziennikarz śledczy Witold Gadowski dotarł do raportu autorstwa biura detektywistycznego Lampart na temat śmierci Magdaleny Ż. Z raportu wynika, że dziewczyna padła ofiarą handlarzy ludźmi.

– Na podstawie ustaleń biura detektywistycznego Lampart powstała teza, że mieliśmy do czynienia z działalnością grupy przestępczej, do której nieświadomie została wciągnięta ofiara. W wyniku działań tej grupy historia skończyła się tragicznie, czyli śmiercią Magdaleny Ż. – stwierdził Witold Gadowski w rozmowie z portalem PolskieRadio.pl.

Dziennikarz  śledczy ujawnia, że przy okazji sprawy Magdaleny Ż. pojawił się też wątek narkotykowy.

– Okazało się, że na terenie Bogatyni (miasto rodzinne kobiety) i okolic skupowana jest pseudoefedryna, która potem używana jest do produkcji metamfetaminy. Informacje, że jest to proceder na ogromną skalę otrzymałem m.in. od przedstawicieli branży farmaceutycznej. Gotowy narkotyk trafia następnie do Wrocławia, który według moich informatorów jest centrum dystrybucji metamfetaminy w Polsce – powiedział Gadowski.

– Pragnę podkreślić, że biuro detektywistyczne Lampart bierze odpowiedzialność za to, co udało im się ustalić. Mają też gotowy raport. Myślę, że jest to na tyle jednoznaczne, że warto mówić o tym publicznie – dodał.

Biuro Lampart Detektywi wydało oświadczenie w tej sprawie. Publikujemy je w całości poniżej.

Szanowni Państwo,
Informujemy, iż w dniu dzisiejszym (16.05.2017) o godzinie 14:45 złożyliśmy do następujących organów:
1. Prokuratura Krajowa, Ul. Rakowiecka 26/30, 02-528 Warszawa
2. Centralne Biuro Śledcze Policji, Ul. Podchorążych 38, 00-463 Warszawa

Zawiadomienie zawierające kompletny raport, sprawozdanie, materiały i informacyjne, ustalenia i notatki, które po weryfikacji przez Organy Państwowe naszym zdaniem będą pomocne w rozwiązaniu tajemniczej śmierci Magdaleny.

Za pomocą pozyskanych w wyniku naszego postępowania informacji i materiałów wskazaliśmy precyzyjnie:

1. 72 osoby powiązane bezpośrednio i/lub pośrednio z uczestnictwem w zorganizowanej grupie przestępczej oraz śmiercią Magdaleny

2. 32 spółki powiązane ze strukturami biznesowymi grupy przestępczej

3. Osoby, które brały udział w niejasnych okolicznościach śmierci Magdaleny w jednym ze szpitali

4. Stronę internetową wraz z lokalizacją serwera, z której odbywa się zarządzanie zamówieniami dziewczyn, między innymi z Polski

5. Graficzną siatkę powiązań struktur osobowych i biznesowych grupy przestępczej oraz powiązań ze sprawą śmierci i zaginięcia 2 innych kobiet

Wierzymy, iż nasze wskazania i ustalenia pomogą Organom Państwowym w uzupełnieniu ich wiedzy, a następnie doprowadzą do ukarania osób odpowiedzialnych za ten czyn.

Deklarujemy pełną gotowość do dalszej pomocy i współpracy z Organami Państwowymi oraz pragniemy serdecznie podziękować wszystkim anonimowym informatorom i osobom zgłaszającym się do nas w tej sprawie, ponieważ wiele ustaleń bez ich pomocy byłoby niemożliwych.

Biuro Lampart Group SA