Znany dziennikarz kapitalnie zripostował Tomasza Lisa. Co Kaczyński ma wspólnego z Merkel i Macronem? [FOTO]

Tomasz Lis nieustannie szuka sposobów na zaatakowanie Jarosława Kaczyńskiego. Tym razem w swoim tweecie odniósł się do tego, że prezes Prawa i Sprawiedliwości nie posiada dzieci i wnucząt, więc nie ma niczego do stracenia.

Do jego wypowiedzi odniósł się znany dziennikarz sportowy Krzysztof Stanowski. Jak słusznie zauważył popularny „Stano”, najbardziej rozpoznawalni europejscy politycy jak Merkel czy Macron również nie mają dzieci ani wnuków.

źródło: twitter.com, profile: Tomasz Lis, Krzysztof Stanowski

10 Comments

Dodaj komentarz
  1. Lis, „czlowieku”, ty juz kompletnie zglupiales. Jestes kompletnym zerem w porownaniu z ktorym kolwiek reprezentantem obecnego polskiego Rzadu! Jestes noga kompletna, jako polityk! Z tak idiotycznymi wypowiedziami moze, lecz moze bylbys jakim takim blaznem i to chyba wszystko. jestes bardzo zazdrosny o pana kaczynskiego, a raczej o jego inteligencje i dam ci rade…. daj sobie spokoj, bo nigdy nie dorosniesz do piet pana Prezesa…. i jak juz powiedzialem….. no, moze jakis tam blazen by z ciebie byl

  2. Można się zatem spodziewać, że pan Tomasz Lis nie wahałby się narazić swych córek na przeżycia takie, jakie się stały udziałem pary Polaków w Rimini, i pozwoliłby narzucić Polakom wolę UE w sprawie przyjęcia nachodźców.

  3. lisie twoja Angela też nie ma dzieci ani wnucząt ani nawet kota więc powiedz mi czy ona też nie ma nic do stracenia czego atakujesz Polaków siedząc jak świnia w Polsce a liżąc dupę Niemcom

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.