Znany dziennikarz kapitalnie zripostował Tomasza Lisa. Co Kaczyński ma wspólnego z Merkel i Macronem? [FOTO]

Tomasz Lis nieustannie szuka sposobów na zaatakowanie Jarosława Kaczyńskiego. Tym razem w swoim tweecie odniósł się do tego, że prezes Prawa i Sprawiedliwości nie posiada dzieci i wnucząt, więc nie ma niczego do stracenia.

Zobacz także:
Pawłowicz pozwała Owsiaka. Ten nagrał specjalny filmik [WIDEO]

Do jego wypowiedzi odniósł się znany dziennikarz sportowy Krzysztof Stanowski. Jak słusznie zauważył popularny „Stano”, najbardziej rozpoznawalni europejscy politycy jak Merkel czy Macron również nie mają dzieci ani wnuków.

11 Comments

Dodaj komentarz
  1. J.Kaczyński nie ma dzieci. Tak tylko, że on jest kawalerem. Nie ma dzieci A.Merkel,premier Holandii,Prezydent Francji,premier Wielkiej Brytanii, premier Włoch,przew.Komisji Europejskiej Junker. Jak o przyszłości Europy mają decydować bezdzietni przywodcy, którzy nie muszą przejmować się przyszłością własnych dzieci. Nie mają ani serca ani doświadczenia.Normalny człowiek ma wielką potrzebę aby mieć dzieci.

  2. Ale bzdury wypisuje i nie czuje ,ze sam sie wykoncza.Moze psychiatra zdola pomoc.Tomaszku szukaj dobrego psychiatry.

  3. lis juz dawno sprzedal sie niemcom wiec nie ma co sie nim zajmowac to skonczony czlowiek co nie ma honoru i wstydu

  4. Lis, „czlowieku”, ty juz kompletnie zglupiales. Jestes kompletnym zerem w porownaniu z ktorym kolwiek reprezentantem obecnego polskiego Rzadu! Jestes noga kompletna, jako polityk! Z tak idiotycznymi wypowiedziami moze, lecz moze bylbys jakim takim blaznem i to chyba wszystko. jestes bardzo zazdrosny o pana kaczynskiego, a raczej o jego inteligencje i dam ci rade…. daj sobie spokoj, bo nigdy nie dorosniesz do piet pana Prezesa…. i jak juz powiedzialem….. no, moze jakis tam blazen by z ciebie byl

  5. Można się zatem spodziewać, że pan Tomasz Lis nie wahałby się narazić swych córek na przeżycia takie, jakie się stały udziałem pary Polaków w Rimini, i pozwoliłby narzucić Polakom wolę UE w sprawie przyjęcia nachodźców.

  6. lisie twoja Angela też nie ma dzieci ani wnucząt ani nawet kota więc powiedz mi czy ona też nie ma nic do stracenia czego atakujesz Polaków siedząc jak świnia w Polsce a liżąc dupę Niemcom

  7. HA HA HA HA Dobre !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Dlatego Merkel wsuscila arabow !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.