Zwolenniczki KOD-u tłumaczą, dlaczego islam nie jest zagrożeniem. Spróbujcie nie uderzyć pięścią w monitor [WIDEO]

Zwolenniczki Komitetu Obrony Demokracji znowu zszokowały całą resztę społeczeństwa, zaszczycając ją wachlarzem swoich typowo „europejskich” poglądów.

WIDEO ZNAJDUJE SIĘ PONIŻEJ

Znany prawicowy dziennikarz i publicysta Marcin Rola po raz kolejny wybrał się w teren, by móc wypytać o sprawy bieżące tak zwanych „obrońców demokracji” upamiętniających na ulicach Gdańska rocznicę podpisania Porozumień Sierpniowych i oddających cześć Lechowi „TW Bolek” Wałęsie.

Rola spotkał się z tradycyjnym wachlarzem lewicowych argumentów trywializujących realny brak poszanowania europejskich wartości i litery prawa przez imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu.

Jedna ze zwolenniczek KOD-u próbowała przekonać dziennikarza, że w jej kraju więcej szkody wyrządził jej katolicyzm. Czuje się również bardziej zagrożona przez katolików w odzieży patriotycznej niż przez islam, bo ci mogą przyjść i ,,zgwałcić ją”. Poniżej materiał wideo.

źródło: twitter.com, profil: Daga, wrealu24, 

10 Comments

Dodaj komentarz
  1. Ta czarna farba do wlosow przycmila im rozumy . Pamietam ze za moich czasow w Polsce nie bylo tyle czarnych wlosow ,raczej najczesciej sie widzialo blad do ciemny blad i kasztanowe to przewazalo .Moja mama miala dosyc ciemne wlosy ale nie czarne i juz nas to troche zastanawialo ale zawsze mowila ze jest czysta Polka .A teraz prosze popatrzec w kolo ile Polek przefarbowanych na czarno ,uwazaja to za bardzo egzotyczne Wszystko co sniade i ciemne to zawsze bylo w Polsce egzotyczne .A wiec kochane panie wszystko co sniade i ciemne to brud ,prymityw ,bieda analfabetyzm i pozal sie Boze .Wiec dlatego tu gdzie ja mieszkam kazda kobieta stara sie byc blad ,biala i marzy o niebieskich oczach .Ja na szczescie niebieskie oczy mam ale dawno juz zbladnialam .Nikt tutaj nie widzi nic egzotycznego w sniadym lub ciemnym kolorze, chyba ze kiecke tylko .Nie wywolujcie wilka z lasu egzotyka sama was zaleje juz nadciaga z poludnia .A wtedy kazda Polka bedzie chciala byc bladynka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.