Zwolenniczki KOD-u tłumaczą, dlaczego islam nie jest zagrożeniem. Spróbujcie nie uderzyć pięścią w monitor [WIDEO]

Zwolenniczki Komitetu Obrony Demokracji znowu zszokowały całą resztę społeczeństwa, zaszczycając ją wachlarzem swoich typowo „europejskich” poglądów.

WIDEO ZNAJDUJE SIĘ PONIŻEJ

Znany prawicowy dziennikarz i publicysta Marcin Rola po raz kolejny wybrał się w teren, by móc wypytać o sprawy bieżące tak zwanych „obrońców demokracji” upamiętniających na ulicach Gdańska rocznicę podpisania Porozumień Sierpniowych i oddających cześć Lechowi „TW Bolek” Wałęsie.

Rola spotkał się z tradycyjnym wachlarzem lewicowych argumentów trywializujących realny brak poszanowania europejskich wartości i litery prawa przez imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu.

Jedna ze zwolenniczek KOD-u próbowała przekonać dziennikarza, że w jej kraju więcej szkody wyrządził jej katolicyzm. Czuje się również bardziej zagrożona przez katolików w odzieży patriotycznej niż przez islam, bo ci mogą przyjść i ,,zgwałcić ją”. Poniżej materiał wideo.

źródło: twitter.com, profil: Daga, wrealu24, 

10 Comments

Dodaj komentarz
  1. Ci wszyscy wyznawcy kodu i lewactwa naprawde nie wiedza nic czy to tylko pozornie robia z siebie idiotow bo juz nie ogarniam. Przyklad w wypowiedzi tej kobiety to bzdura w momencie zagrozenia zycia matki lekarz bedzie ratowal matke tak bylo i jest… co za fikcja. A jak tak bardzo chce islamu to niech wyjedzie z tego „katolandu” bo gdyby chrzescijanstwo bylo takie jak islam to by dnia nie przezyla za gadanie takich bzdur.

  2. Ty głupia pindo, jeżeli byśmy byli islamistami zaszlachtowalibyśmy cie za to że tam stałaś tak jak stałaś, ale że jesteśmy kim jesteśmy to nikt cie nie ruszył

  3. Tego nie ma co komentować! Przecież ona nic nie wie o życiu. Nasłuchała się bzdur i powtarza jak papuga! Żałosne wypociny!!!

  4. Coś strasznego 🙂 śmiech na sali ta kobieta tak naprawdę nie wie co chce ,,, może inaczej niech jedzie do kraju gdzie jest islam i pożyje tam trochę i wtedy chętnie posłucham jej wywodów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.