Zwolenniczki KOD-u tłumaczą, dlaczego islam nie jest zagrożeniem. Spróbujcie nie uderzyć pięścią w monitor [WIDEO]

Zwolenniczki Komitetu Obrony Demokracji znowu zszokowały całą resztę społeczeństwa, zaszczycając ją wachlarzem swoich typowo „europejskich” poglądów.

WIDEO ZNAJDUJE SIĘ PONIŻEJ

Znany prawicowy dziennikarz i publicysta Marcin Rola po raz kolejny wybrał się w teren, by móc wypytać o sprawy bieżące tak zwanych „obrońców demokracji” upamiętniających na ulicach Gdańska rocznicę podpisania Porozumień Sierpniowych i oddających cześć Lechowi „TW Bolek” Wałęsie.

Rola spotkał się z tradycyjnym wachlarzem lewicowych argumentów trywializujących realny brak poszanowania europejskich wartości i litery prawa przez imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu.

Jedna ze zwolenniczek KOD-u próbowała przekonać dziennikarza, że w jej kraju więcej szkody wyrządził jej katolicyzm. Czuje się również bardziej zagrożona przez katolików w odzieży patriotycznej niż przez islam, bo ci mogą przyjść i ,,zgwałcić ją”. Poniżej materiał wideo.

źródło: twitter.com, profil: Daga, wrealu24, 

10 Comments

Dodaj komentarz
  1. Co wy się dziwicie – popatrzcie na nią jak wygląda – jej nikt nie zgwałci – robi sobie tylko nadzieję, no i chce żeby przyjechali, może jak raz się jej marzenia spełnią – Polska jej to odbiera.

  2. Zabraklo odwagi zeby zdjac okularki? Do Niemiec niedaleko, moze by sie ta niewiasta wybrala w odwiedziny do tych ktorzy sa tacy lepsi i zupelnie niegrozni. Gdyby glupota mogla latac….

  3. skad te debilki sie biorą?????chyba nigdy nie mialy nic wspolnego z islamistami!!a te wszystkie ataki terrorystyczne to czyja sprawka???katolikow????zamknac glupie krowy!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.