Zwrot akcji. Tygodnik ‚Sieci’ ujawnia, że premierem nie będzie ani Szydło, ani Kaczyński, tylko właśnie on

Tygodnik ‚Sieci’, który jest uważany za dosyć bliski obozowi władzy, wyjawił informację, kto zostanie nowym premierem rządu PiS.

Ten własnie tygodnik twierdzi, że premierem ostatecznie zostanie nie Jarosław Kaczyński, tylko… Mateusz Morawiecki!

Wcześniej w mediach pojawiły się informacje, że Beatę Szydło na stanowisku premiera zastąpi Jarosław Kaczyński. Przyczyną takiej spektakularnej zamiany miało być to, że Beata Szydło nie potrafiła rozsądzać sporów między podlegającymi jej politykami.

Zobacz także:  Premier Beata Szydło dała takie przemówienie w sejmie, że zebrała oklaski na stojąco a Jarosław Kaczyński całuje ją po rękach raz za razem [WIDEO]

Mieli do niej przychodzić oficjalnie podlegający jej ministrowie i prosić o rozwiązanie sporu, a premier miała tylko odpowiadać, że muszą dojść do porozumienia. W efekcie ministrowie mieli pielgrzymować do samego Jarosława Kaczyńskiego w celu rozwiązania problemów.

Zmiany w rządzie Zjednoczonej Prawicy są ciągle odwlekane w czasie. Teraz jednak pojawiła się informacja, która jest prawdziwą polityczną bombą atomową.

Nowym premierem, który przejmie stanowisko po lubianej w społeczeństwie Beacie Szydło, ma być nie kto inny, tylko obecny minister finansów Mateusz Morawiecki.

Zobacz także:  Tego Polacy NIGDY nie wybaczą Wałęsie. Jak on mógł?!

Pierwotnie to Jarosław Kaczyński miał zastąpić Beatę Szydło i zostać premierem, ale według doniesień medialnych miało się to stać niemożliwe na skutek bardzo poważnych kłopotów z kolanem..

Informacje wcześniej pojawiające się w mediach wskazywały, że stanowiska ministrów mają stracić: Anna Streżyńska (minister cyfryzacji), Jan Szyszko (minister środowiska), Witold Waszczykowski (minister spraw zagranicznych) oraz być może Antoni Macierewicz (minister obrony narodowej).

źródło: interia.pl