Żydzi piszą list do Jarosława Kaczyńskiego! Proszą o interwencję i skarżą się na…

Przedstawiciele Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich w Polsce postanowili napisać list do Jarosława Kaczyńskiego.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości został poproszony o interwencję w związku ze wrastającym ich zdaniem antysemityzmem.

Nadawcy listu zdecydowali się przedstawić swoje obawy Jarosławowi Kaczyńskiemu. Przedstawiciele Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich w Polsce podkreślają:,,Mocny i zdecydowany głos byłby dla nas szczególnie ważny”.

W liście napisano: ,,Z wielkim niepokojem odnotowujemy w ostatnich miesiącach nasilenie antysemickich postaw w Polsce, brutalizację języka i zachowań, których wiele skierowanych jest przeciwko naszej społeczności”.

Zobacz także:
Giertych szydzi z Kaczyńskiego. Mocny list polityka do prezesa PiS!

Żydzi podkreślają także, że ,,wydarzenia ostatnich dni napawają ich szczególnym oburzeniem”., gdyż ,,budzą obawy, że żyją w coraz mniej bezpiecznej dla nich rzeczywistości”.

Nadawcy wiadomości zwrócili również uwagę na ,,wzrastający antysemityzm w debacie publicznej”. Jako przykład swoich oskarżeń podali dwa nazwiska: Magdaleny Ogórek i Bogdana Rzońcy. Przedstawiciele Związku Gmin zaznaczyli, że dziennikarka ,,wypominała żydowskie pochodzenie przodkom senatora Marka Borowskiego”, natomiast poseł Prawa i Sprawiedliwości powiedział: ,,zastanawiam się, dlaczego wśród aborterów jest tylu Żydów, pomimo holocaustu”. Te słowa nazwali ,,absurdalnymi i poniżającymi dla ludzkiej godności, przemyśleniami”. Ich zdaniem ,,ukazały one całkowity brak wrażliwości, niezrozumienie istoty Holocaustu”.

30 Comments

Dodaj komentarz
 1. Zydzi znowu judza co jest niedopuszczalne i czas by Kaczynski z Duda zapowiedzieli
  im wypedzenie z kraju ja sie nie uspokoja . Ci judasze juz cztery razy doprowadzili nasza
  Ojczyzne do ruiny i nie mozemy wiecej dotego dopuscic , koniec albo przestana miec wsparcie wladz i zaczna chciec byc Polakami albo wynocha z Polski . Oczekujemy tylko takiej odpowiedzi od Kaczynskiego, rzadu i prezydenta . Amen

 2. Ja chcialem tutaj przypomniec tym „pokrzywdzonym Zydom, ze w holokoscie bylo ponad milion Polakow,!!! Dlaczego wiec Zydzi utozsamiaja wszystkie fakty Tragicznej wojennej historii z Zydami, nie zas Innymi jeszcze narodami, ktore tam byly mordowane: Polacy, Rumunii, Cyganie, Rosjanie, Francuzi i Anglicy. Jakos nigdy Zydzi o tamtych nie wspominaja. A nie wspominaja, bo dostaliby od Niemcow mniej odszkodowan, musieliby sie dzielic pieniedzmi… a tego Zydzie nie lubia aj,waj nie lubia!!!

 3. Praeda o żydach jedt taka, że mają lepsze geny. Dlatego są pierwsi i najłatwiej zarabiają pieniądze. Zawsze żyd miał a cała reszta nie. Dlatego jest tak znienawidzony. Dlaczego tylu żydów w szczytach władzy? Bo reszta jest po prostu głupsza. Tyle w temacue. Zaznaczam, że sam żydem nie jestem.

  • Stanizm. Wiara w Lucyfera. Ofiary z dzieci. Tendencja do podporządkowania sobie gojów, ktorzy , podobno, maja gorsze geny. To malo ?

 4. jak żydom nie pasi to wypad !!!! mają swoja ojczyzne A duga sprawa jak widze HGW czy Niesioła czy innego żyda to mi sie scyzoryk otwiera

 5. oh polaczki… wiele w was nienawisci… mieliscie tyle wojen , tyle was zginelo.
  Zero w was oglady czy wspolczucia. Deklarujecie sie jako katolicy a o „szanuj blizniego jak siebie samego” zapominacie
  Mniejszosci takie jak Żydzi moga w Polsce mieszkac (polecam poczytać konstytucje :))) )
  Jestem ciekaw czy gdyby was ktos przesladowal tez byscie byli spokojni. Jestesmy rowni
  MAKE LOVE NOT WAR

  • Oj polaczki do kogo ty to piszesz zjebie Daj mi swoje namiary to cię wylecze i będziesz mówił nie polaczki tylko Wielka Polska

   • Super riposta dla tempaka, masz stu procentową rację że dałeś do pieca temu chamowi, nauczyla się hołota ubliżać Wielkiemu Narodowi.Ali

  • Racja jest w ten co piszesz, nie w tym co myślisz. Tak długo jak my będziemy „gojami” dla nich tak długo Polacy będą się bronić… i słusznie!

  • Dzięki naszemu królowi Żydzi są w Polsce,a są nie lubiani za swoje czyny, nie za to kim są,bo to wszyscy mają w dupie. W swojej religii mają nas za niewiernych, dokładnie tak samo jak muslimy. Jesli chcą dobrego traktowania to niech nas traktują tak samo….. A jeśli nie, to nikt ich tu nie trzyma. Mają paszporty. I jeszcze jedno. Całkiem ich odsunąć od życia politycznego w Polsce. Borowskiego i jemu podobnych. Dość szkodzeniu Polsce. Chwała Wielkiej Polsce

 6. Zgadzam sie z przedmowcami ,, no coz komentowac nie bede bo mialem zablokowany facebok za moje wypowiedzi … Jeden z postow droga wolna i tak powinno byc powiedziane

 7. To jest prowokacyjny artykuł, opatrzony prowokacyjnym zdjęciem. W Polsce nie ma ortodoksów o takim wyglądzie. Poziom komentarzy też niewybredny. Wyganianie Żydów z Polski to czasy Gomułki i głębokiej komuny. Niektórzy niedouczeni pseudo patrioci nawet nie znają nazwisk genialnych Polaków pochodzenia żydowskiego i próbują odmawiać prawa do bycia Polakiem n.p. takim Polskim Żydom jak Bronisław Wildstein, Roman Polański a może Julian Tuwim i Artur Rubinstein stanową dla nich problem. Puknijcie się w czoło zanim wybazgrzecie coś nieprzemyślanego i usianego mnóstwem błędów. Wstyd !

 8. Polska była i jest otwarta na wszystkich, którzy szanują ją, jej tradycje, historię i prawo. Jeżeli tylko ktoś uważa się za kogoś wyjątkowego, komu należy się coś ekstra, to nie jest dobrze. Dlaczego można powiedzieć, że ktoś jest Niemcem, a stwierdzenie faktu, że ktoś jest Żydem jest obraźliwe? Żydzi starają się o specjalny status, ale właśnie takim działaniem separuja się od społeczeństw w których mieszkają (również np w USA). Dodatkowo niektórzy ich przedstawiciele zakłamują historię Polski i zamiast zastać pociągnięcie do odpowiedzialności za swoje słowa są nagradzani i dekorowani. Jeżeli wyczuwają jakiś antysemityzm (choć ja twierdzę, że to jedynie chwyt biznesowy) to nie powinni być reprezentowanie przez osoby szkodzą Polsce.

 9. Gdybyśmy byli społecznością antysemicką żaden żyd nie miał by moźliwości znalezienia się w rządzie i nie zaistniał by Tuwim Rubinstein WILDSTEIN gminy zydowskie to mniejszość nie ich dobro powinno być najważniejsze i ich interesy lecz dobro Polski może szkoda ze polacy nie wiedzą kto jest kto i na tym polega problem Polski i Polaków

 10. Wielka Brytania zabrala ziemie Palestynczykom i stworzyla dom dla Zydow, dlaczego po prostu sie nie przeniosa do swoich skoro im tak zle? Ja mieszkam w UK jak mi bedzie zle to wroce do Polski…… Proste?

  Tylko ich boli ze maja najwyzsze posady w polskiej administracji i szkoda by bylo takiego korytka zostawiac?
  W koncu jak zydzi mowili przed wojna? Nasze kamienice wasze ulice?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Znamy najnowsze ustalenia podkomisji smoleńskiej!

Chcieli sprzedać tę brytyjską modelkę muzułmanom na aukcji!